سردار پاکپور: در مناطق عملیاتی هیچ گونه مشکل بالگردی نداریم

خبرگزاری ايسنا , 30 تير 1399 ساعت 13:22

فرمانده نیروی زمینی سپاه گفت: بحمدالله امروز زیرساخت های اساسی در زمینه هوانوردی و بالگردی در هوانیروز ایجاد شده است به گونه ای که در مناطق عملیاتی هیچ گونه مشکل بالگردی نداریم و در نهضت قطعه سازی نیز به خودکفایی رسیده ایم‌.


به گزارش ایران خبر، به نقل از سپاه نیوز، سردار سرتیپ پاسدار محمد پاکپور فرمانده نیروی زمینی سپاه  در حاشیه بازدید فرمانده کل سپاه از  گروه بالگردی فتح هوانیروز با تاکید بر اهمیت هوانیروز به عنوان یک نیروی تاثیر گذار در نبردهای میدانی گفت : هوانیروز سپاه پیشرفت های قابل قبولی در سه سال گذشته داشته است.

وی با تاکید بر اینکه هوانیروز سپاه در حوزه بالگردی بیش از ۷۰ درصد پیشرفت کمی و کیفی داشته است، گفت: بحمدالله امروز  زیرساخت های اساسی  در زمینه هوانوردی و بالگردی در هوانیروز ایجاد شده است به گونه ای که در مناطق عملیاتی هیچ گونه مشکل بالگردی نداریم و در نهضت قطعه سازی نیز به خودکفایی رسیده ایم‌.

همچنین در این مراسم سردار سرتیپ دوم پاسدار محمد رحمانی فرمانده هوانیروز سپاه از تجهیز بالگردهای هوانیروز  به موشک های پیشرفته خبر داد و گفت: در دو سال اخیر در زمینه تسلیح بالگردهای تهاجمی به پیشرفت های بسیار خوبی دست یافته ایم.


کد مطلب: 151873

آدرس مطلب: http://www.irankhabar.ir/fa/doc/news/151873/سردار-پاکپور-مناطق-عملیاتی-هیچ-گونه-مشکل-بالگردی-نداریم

ایران خبر
  http://www.irankhabar.ir