کد مطلب: 150642
 
تاریخ انتشار : شنبه ۲۴ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۲۲
ترکیش ایرلاین پروازهای خود را به چهار شهر بزرگ ایالت متحده آمریکا در نیمه دوم ماه جاری میلادی از سر خواهد گرفت.
 

به گزارش ایران خبر، ترکیش ایرلاین به عنوان شرکت هواپیمایی حامل پرچم ترکیه که یکی از فعالترین ایرلاین های منطقه خاورمیانه به شمار می رود، به تازگی اعلام کرده است که بعد از برداشته شدن تدریجی محدودیت های دولت این کشور برای سفرهای هوایی و پروازهای بین المللی، چهار مقصد و شهر بزرگ در ایالات متحده آمریکا را تا پیش از پایان ماه جاری میلادی ژوئن ۲۰۲۰ به خطوط پروازی خود اضافه خواهد کرد.

بر اساس گزارشی که در وبسایت simpleflying آمده است، این شرکت هواپیمایی از تاریخ ۱۹ ژوئن، سه روز در هفته از استانبول به شیکاگو و واشنگتن، از تاریخ ۲۲ ژوئن به میامی و از ۲۴ ژوئن به لس‌آنجلس پرواز خواهد کرد.

به گفته بسیاری از کارشناسان و تحلیلگران فعال در حوزه هوانوردی به احتمال زیاد تعداد پرواز ها و مقاصد این شرکت هواپیمایی در ماه آینده میلادی به میزان قابل توجهی افزایش پیدا خواهد کرد.

البته ترکیش ایرلاین مقاصد اروپایی و آسیایی دیگری نیز را در برنامه پروازی خود اعلام کرده که از جمله مهمترین آنها می‌توان به شانگهای، هنگ کنگ، سئول، دوحه، مینسک و آلماتی اشاره کرد.

هم زمان با شیوع گسترده و بحران پاندمی ویروس خطرناک و مرگبار کرونا و اعلام وضعیت اضطراری و قرنطینه و وضع محدودیت های سختگیرانه دولت کشورهای مختلف، بسیاری از شرکت های هواپیمایی در سراسر جهان به منظور حفظ سلامت و بهداشت جامعه و قطع زنجیره انتقال و انتشار این بیماری، تمامی برنامه های پروازی خود را لغو کرده و تا اطلاع ثانوی به حالت تعلیق درآوردند.

منبع : خبرگزاری ايسنا