کد مطلب: 150397
 
تاریخ انتشار : شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۵۵
رییس بنیاد تعاون ارتش با بیان اینکه منافع ارتش جدای از منافع ملت نیست، اظهار کرد: ارتش در هر جایی که حضور داشته است، خدمت، برکت، امنیت، رفاه و آسایش مردم را در دستور کار خود قرار داده است.
 
به گزارش ایران خبر، امیر سرتیپ رضا خرم‌طوسی رییس بنیاد تعاون ارتش طی سخنانی در مراسم کلنگ‌زنی تبدیل پادگان ۰۶ جوادالائمه به بوستان بزرگ ارتش گفت: تبدیل پادگان قلعه‌مرغی به بوستان ولایت و همچنین تبدیل اراضی وسیع چیتگر به مراکز خدماتی، تفریحی و مسکونی، گوشه‌ای از همیاری‌های ارتش با مدیریت شهری در گذشته بوده است.
وی‌افزود: تبدیل پادگان ۰۶ جوادالائمه به بوستان بزرگ‌ ارتش در راستای همیاری‌های ارتش با مدیریت شهری وبرای تامین منافع ملت است.
رییس بنیاد تعاون ارتش با بیان اینکه منافع ارتش جدای از منافع ملت نیست، اظهار کرد: ارتش در هر جایی که حضور داشته، خدمت، برکت، امنیت، رفاه و آسایش مردم را در دستور کار خود قرار داده است.
به گزارش ایران خبر، ارتش در راستای اجرای اقدامات مردم یاری خود و تحقق شعار «ارتش فدای ملت»، ۳۵ هکتار از اراضی خود را در محدوده پادگان ۰۶ پاسداران برای احداث «بوستان بزرگ ارتش» تهران تخصیص داد. این بوستان بزرگ، ۳۵ هکتار و هم اندازه پارک ملت تهران است که در یک اقدام همدلانه، نوع‌دوستانه و خیرخواهانه برای احداث بوستان اهدا شده است.
ارتش پیشتر نیز حدود ۳۰۰ هکتار از زمین های خود در پادگان قلعه مرغی را برای احداث بوستان ولایت اختصاص داده بود که این بوستان با حضور مقام معظم رهبری در سال ۱۳۹۰ به بهره برداری رسید. پیش از این، پادگان ۰۶ مرکز آموزشی برای تربیت جوانان این مرز و بوم بود که پس از طی دوره آموزشی، ادامه خدمت خود را برای صیانت از مرزهای ایران اسلامی و دفاع از امنیت این آب و خاک در یگانهای نیروی زمینی ارتش ادامه می دادند.
هم اکنون مرکز آموزش درجه داری جواد الائمه ۰۶ در منطقه پرندک تهران به آموزش و تربیت این جوانان می پردازد. مرکز آموزش درجه داری ۰۶ به عنوان اصلی ترین مرکز تربیت درجه دار در نیروی زمینی ارتش محسوب می شود.
منبع : خبرگزاری ايسنا