کد مطلب: 150038
 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۱۳
عضو هیات اجرایی فراکسیون انقلاب گفت: نامزدهای هیات رئیسه مجلس یازدهم در فراکسیون انقلاب ثبت نام کردند و رای گیری تا ساعاتی دیگر برگزار خواهد شد.
 
به گزارش ایران خبر، عباس مقتدایی عضو هیأت اجرایی فراکسیون انقلاب در گفت و گو با خبرنگار مهر، جزئیات جلسه فراکسیون انقلاب اسلامی را تشریح کرد.

منتخب مردم اصفهان در مجلس گفت: جلسه فراکسیون اکثریت مجلس بعدازظهر امروز با حضور ۲۰۰ نفر از نمایندگان برگزار شد.

وی تصریح کرد: در ابتدای جلسه هیأت اجرایی گزارشی از اقدامات انجام شده را ارائه کرد.

مقتدایی ادامه داد: پس از آن برای نظارت بر انتخابات هیأت رئیسه و قرعه کشی برای سخنرانی نامزدهای ریاست مجلس رأی گیری شد و هیأت نظارت شکل گرفت.

مقتدایی گفت: ۱۸ نفر از منتخبان مجلس در این هیأت عضو هستند.

وی گفت: بر اساس قرعه کشی انجام شده در ابتدا محمدباقر قالیباف، پس از آن میرسلیم و بعد از آن نیز حمیدرضا حاجی بابایی در جلسه فراکسیون اکثریت سخنرانی کرده و برنامه‌های خود را ارائه دادند. در حال حاضر نیز حجت الاسللام نوروزی در حال سخنرانی است.

عضو هیأت اجرایی فراکسیون انقلاب اظهار داشت: ۲۹ نفر برای دبیری هیأت رئیسه مجلس، ۸ نفر برای نایب رئیسی، ۱۸ نفر برای ناظران مجلس و ۴ نفر برای ریاست مجلس در جلسه امروز نامزد شدند.

وی تصریح کرد: روند اجرایی و برگزاری جلسه فراکسیون اکثریت در فضایی کاملاً آزاد در حال برگزاری است و تمهیدات اندیشیده شده روند اجرایی برنامه‌های فراکسیون را پیش برده و نشان از بلوغ مجلس یازدهم و فراکسیون اکثریت است.

منبع : خبرگزاری مهر