کد مطلب: 149969
 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۱۲
منتخب مردم اراک در مجلس یازدهم با اشاره به رسیدن نفتکش‌های ایران به ونزوئلا علی رغم تهدیدهای آمریکا، گفت: این اقدام نشان دهنده اقتدار و توانمندی ایران است.
 
به گزارش ایران خبر، محمد حسن آصفری منتخب مردم اراک در مجلس یازدهم در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به رسیدن نفتکش‌های ایران به ونزوئلا علی رغم تهدیدهای آمریکا،  گفت: این اقدام جمهوری اسلامی ایران نشان دهنده اقتدار و توانمندی جمهوری اسلامی ایران است و مشخص می‌کند ما هیچ گاه اجازه نخواهیم داد آمریکایی‌ها برای ما تعیین و تکلیف کند.

وی افزود: ایران با این اقدام و بی‌توجهی به تهدیدات آمریکا به آنها اعلام کرد که اگر آنها اجازه ندهند ایران نفتش را صادر کند و تبادل اقتصادی داشته باشد جلوی آنها خواهد ایستاد و اجازه زیاده خواهی را به آنها نخواهد داد.

منتخب مردم اراک در مجلس یازدهم تاکید کرد: آمریکایی‌ها باید بدانند که روابط اقتصادی ایران با سایر کشورها در چارچوب توافقات و پروتکل‌های بین المللی میان ایران و سایر کشورها است و آنها نمی‌توانند در این روابط اقتصادی دخالت کنند.

آصفری گفت: ایران به آنها نشان داد که اگر دست از پا خطا کنند همانگونه که پاسخ اقدام ناجوانمردانه آنها در به شهادت رساندن حاج قاسم را در یک پاسخ ابتدایی با در هم کوبیدن پایگاه نظامی آنها در «عین الاسد» داد در دیگر موارد نیز با پاسخ قاطع  و محکم جمهوری اسلامی ایران روبه رو خواهند شد.

منبع : خبرگزاری مهر