کد مطلب: 148475
 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۲۷ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۲۸
رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: اعزام مشمولان به مراکز آموزش نیروهای مسلح لغو نشده است و برابر روال گذشته برگزار می شود.
 

به گزارش ایران خبر، سردار تقی مهری اظهار کرد: با توجه به نیاز نیروهای مسلح به تامین نیروی انسانی لازم برای تامین امنیت کشور و نیاز به نیروهای متخصص رشته‌های گروه پزشکی و پیراپزشکی، برای حضور در مراکز درمانی نیروهای مسلح و مبارزه با بیماری منحوس کرونا برابر تصمیم ستاد کل نیروهای مسلح مقرر شد اعزام مشمولان با رعایت کلیه نکات و توصیه‌های پزشکی و پروتکل‌های بهداشتی مصوب در تمامی مراحل از جمله اعزام از مراکز وظیفه عمومی کشور تا مراکز آموزش یا محل‌های به کارگیری انجام شود و مشمولان در زمان‌های تعیین شده فراخوان و اعزام شوند.

وی افزود: همانگونه که در اطلاعیه اعزام به خدمت مشمولان منتشر شده است، از ابتدای اردیبهشت ماه اعزام مشمولان در تاریخ‌های اول و سوم هر ماه صورت می‌پذیرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پلیس، رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا تاکید کرد: اعزام اول و سوم اردیبهشت ماه ۹۹ ، اولین اعزام مشمولان در سال جدید است و اعزام به خدمت تمامی مشمولان در این ماه حتمی و قطعی است و مشمولانی که در موعدهای معین شده حضور نیابند، غایب محسوب می‌شوند و مشمول محدودیت‌های قانونی ذکر شده در ماده ۱۰ و ۵۸ قانون خواهند شد.

گفتنی است متقاضیان در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می‌توانند از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir ، سامانه تلفن گویا به شماره ۰۹۶۴۸۰ و یا کانال سازمان به نشانی sarbazvazifeh @ از آخرین اخبار مربوطه مطلع شوند.

منبع : خبرگزاری ايسنا