کد مطلب: 148063
 
تاریخ انتشار : شنبه ۱۶ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۵۶
رئیس پلیس اماکن پایتخت از پلمب ۸۰۰ واحد صنفی که جزو مشاغل ضروری نبودند خبر داد.
 
به گزارش ایران خبر، سرهنگ نادر مرادی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: از ابتدای ابلاغ طرح فاصله‌گذاری اجتماعی تا کنون بالای ۴۱ هزار بازدید از اصناف در پایتخت داشته ایم که حدود ۱۴ هزار بازدید منجر به تذکر شده است.وی افزود: حدود ۱۰۰ اخطار به اصناف ابلاغ شده است و بالای بیش از ۸۰۰ واحد صنفی منجر به پلمب شدند این را یادآوری کنم که واحدهایی پلمب شدند که غیر ضروری بودند و به تذکرات پلیس نظارت بر اماکن تهران بزرگ اهمیتی ندادند.
رئیس پلیس اماکن پایتخت یادآوری کرد: جا دارد از تمامی اصناف و کسبه و تجار تشکر و قدردانی کنیم که در این طرح در کنار ما بودند و همکاری لازم را با ما داشتند. تعداد ۸۰۰ واحد صنفی که عنوان شد اصناف غیرضروری بودند که این طرح را باید اجرا می‌کردند و همکاری نکردند که در نهایت منجر به پلمب واحد صنفی شده است.
مسافرخانه‌ها و هتل‌ها در پایتخت پذیرش مسافر دارند
سرهنگ مرادی خاطرنشان کرد: خوشبختانه برابر هماهنگی‌هایی که با رئیس اتحادیه و هتلداران انجام شده، مسافرخانه‌ها و هتل‌ها پروتکل وزارت بهداشت را با تمام مقررات و قواعدی که اعلام شده، رعایت می‌کنند و برای پذیرش مسافر مشکلی در این زمینه نداریم.
به گفته وی مسافرخانه‌ها و هتل‌ها موارد بهداشتی را رعایت و بعد اقدام به پذیرش مسافر می‌کنند که البته روزانه واحدهای نظارتی پلیس اماکن کنترل و نظارت‌های لازم را دارند که تا امروز در پایتخت مشکلی نداشتیم.
 
منبع : خبرگزاری مهر