کد مطلب: 147653
 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۶ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۰۷
معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت پایتخت از پلمب انبار یک واحد صنفی متخلف در شمال تهران خبر داد و گفت: از این انبار ۵۰۰ بسته تنباکو و ۲ هزار و ۵۰۰ نخ سیگار قاچاق کشف شد.
 

به گزارش ایران خبر، سرهنگ نادر مرادی در تشریح این خبر اظهار داشت: روز گذشته خبری مبنی بر دپوی سیگار قاچاق در یک انباری واحد صنفی در حوالی میدان تجریش دریافت شد و بلافاصله بررسی موضوع و شناسایی مالک واحد صنفی در دستور کار مأموران معاونت نظارت بر اماکن عمومی پلیس پایتخت قرار گرفت.

وی با بیان اینکه تحقیقات پلیسی حکایت از صحت خبر دریافتی داشت، تصریح کرد: با شناسایی هویت متهم و مغازه وی، نتیجه تحقیقات انجام شده به مرجع قضائی منعکس و دستور دستگیری متهم و بازرسی از انباری واحد صنفی اخذ شد.

این مقام انتظامی تصریح کرد: با هماهنگی مقام قضائی صبح امروز ششم فروردین ماه تیمی از مأموران معاونت بر نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت پایتخت به نشانی متهم اعزام و موفق شدند در یک عملیات پلیسی متهم را دستگیر کنند.

مرادی با اشاره به اینکه در بازرسی از انبار واحد صنفی ۲ هزار و ۵۰۰ نخ سیگار خارجی با مارک‌های مختلف و بیش از ۵۰۰ بسته تنباکوی قاچاق کشف شد، افزود: کارشناسان ارزش ریالی کالای کشف شده را حدود ۳۰۰ میلیون ریال برآورد کرده اند.

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ در پایان افزود: با دستور قضائی، انباری این واحد صنفی پلمب و متهم برای سیر مراحل قانونی، تحویل مرجع قضائی شد.
 

منبع : خبرگزاری مهر