کد مطلب: 147370
 
تاریخ انتشار : جمعه ۱ فروردين ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۱۶
رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی در پیامی با تبریک نوروز باستانی و آغاز سال جدید تاکید کرد که مردم با رعایت نکات بهداشتی، در خانه ماندن و به سفر نرفتن و اتحاد و همدلی با متولیان سلامت کشور هر چه زودتر باعث قطع زنجیره انتشار این ویروس منحوس در سال جدید شوند.
 

به گزارش ایران خبر، متن پیام علی نوبخت حقیقی به مناسبت آغاز سال ١٣٩٩ به شرح زیر است:
 
«به نام خداوند جان آفرین

در آغازین روز سال نو شمسی در تقارن با شهادت هفتمین اختر تابناک آسمان امامت و ولایت حضرت موسی کاظم(ع) ضمن گرامیداشت شهادت آن امام همام شیعیان اسلام، در تولدی دیگرباره به برکت خجسته فرهنگ دیرپای ایرانی، نوروز باستانی، با دعا و نیایش " یا مقلب القلوب و الابصار" به امید گشایش " حول حالنا الی احسن

الحال" بهار الهی را به نظاره نشسته ایم.

حلول سال نو، حلول تعالی و تکامل جان های بیدار و عاشق است تا جلوه ی رحمانی را در جهان هستی بنگرند و بشارت جمال الهی را در فصل رویش و شکفتن طبیعت دریابند.

نوروز باستانی ۱۳۹۹ را در حالی آغاز می کنیم که سپیدجامگان ایثارگر سلامت کشور در مقابله و مبارزه با ویروس کرونا بیش از پیش جان عزیز خود را در طبق اخلاص نهاده اند و برای ریشه کنی آن بر درمان بیماران رنجور کمر همت بسته اند. امید است ملت شریف ایران ضمن رعایت نکات بهداشتی، در خانه ماندن و به سفر نرفتن در اتحاد و همدلی با متولیان سلامت کشور هر چه زودتر موجبات قطع زنجیره ی انتشار این ویروس منحوس را در سال جدید فراهم نمایند.

اینجانب ضمن عرض تبریک و تهنیت فرارسیدن سال یکهزار و سیصد و نود و نه شمسی از درگاه خداوند رحمان سلامتی، بهروزی، سربلندی و سعادتمندی ملت بزرگوار ایران را خواهانم.

رسید مژده که ایام‌ غم نخواهد ماند
  

چنان نماند چنین نیز هم نخواهد ماند»

منبع : خبرگزاری ايسنا