کد مطلب: 147032
 
تاریخ انتشار : شنبه ۲۴ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۲
ایسنا/بوشهر
 
به گزارش ایران خبر، سرهنگ قدرت الله کشکولی با اعلام این خبر بیان کرد: بر اساس تدابیر و تمهیدات در نظر گرفته شده و به منظور پیشگیری از شیوع و گسترش بیماری کرونا و جلوگیری از ازدحام مراجعه کنندگان در پلیس راهور و مراکز تعویض پلاک، ارائه خدمات شماره گذاری در سطح استان از امروز شنبه 24 اسفند 98 به صورت زوج و فرد انجام می شود.

این مقام انتظامی گفت: آن دسته از افرادی که اولین رقم سمت چپ شماره پلاک خودرو شان زوج است، روزهای زوج (روز شنبه، دوشنبه و چهارشنبه) و آن دسته از اشخاصی که اولین رقم سمت چپ شماره پلاک خودروشان فرد است روزهای فرد(یک شنبه، سه شنبه و پنج شنبه) برای دریافت خدمات شماره گذاری و نقل و انتقال به مراکز تعویض پلاک و پلیس راهور تابعه مراجعه کنند.

به گزارش روابط عمومی پلیس بوشهر، سرهنگ کشکولی اظهار کرد: در راستای عمل به توصیه های بهداشتی به شهروندان گرامی توصیه می شود؛ چنانچه ضرورتی برای نقل و انتقال در سال جاری ندارند آن را به سال جدید موکول کنند.

رئیس پلیس راهور استان بوشهر خاطرنشان کرد: بر اساس ابلاغیه صادره ،چنانچه در این ایام اعتبار گواهینامه رانندگی افراد منقضی و یا معاینه فنی وسایل نقلیه پایان یافته و یا رو به اتمام است، نیازی به تمدید اعتبار گواهینامه و اخذ برگ معاینه فنی جدید تا پانزدهم اردیبهشت ماه سال 1399 نیست و در این رابطه در بازه زمانی اعلام شده جریمه نخواهند شد.

منبع : خبرگزاری ايسنا