کد مطلب: 146890
 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۰ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۱۶
نماینده مردم بندرعباس در مجلس شورای اسلامی در نامه ای خطاب به رئیس جمهور خواستار ممانعت از ورود گردشکران به استان های کشور به ویژه استان هایی که مرکز گردشگری هستند، شد.
 

به گزارش ایران خبر، احمد مرادی نماینده مردم بندرعباس، قشم، حاجی آباد، بندر خمیر و ابوموسی در نامه ای خطاب به رئیس جمهور با اشاره به شیوع ویروس کرونا خواستار جلوگیری از ورود مسافرین و گردشگران به استان هرمزگان در این ایام شد.

متن این نامه به شرح زیر است:

«جناب آقای دکتر روحانی

ریاست محترم جمهوری اسلامی ایران

باسلام و احترام
باتوجه به سرعت انتشار ویروس کرونا در کشور و ضرورت اتخاذ تدابیر شدید بهداشتی و درمانی به استحضار می رساند، در وهله اول انتظار است که مدیریت ستاد مقابله با بحران ویروس کرونا را جنابعالی شخصا به عهده گرفته و از طرفی نیز از ورود مسافرین و گردشگران به استان های کشور، بالاخص استان هایی که مرکز گردشگری هستند اکیدا جلوگیری گردد.

مردم استان هرمزگان به شدت نگران هستند که اگر جلوی مسافرین تحت هر عنوان گرفته نشود به بلای استان هایی مانند قم، تهران، مازندران، گیلان و ... گرفتار شوند و به همین دلیل از مسئولین و دست اندرکاران گلایه مند هستند.

لذا باعنایت به اهمیت موضوع اعلام می گردد تا دیر نشده دستور فرمایید استاندار هرمزگان به عنوان رئیس شورای تامین استان با استفاده از تمامی ظرفیت های موجود از ورود هرگونه خودرو تحت عنوان مسافر و گردشگر به استان هرمزگان جلوگیری نمایید.»

 

منبع : خبرگزاری ايسنا