کد مطلب: 146665
 
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۲۳
شاهرود- رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود درباره آخرین تحولات پیرامون کرونا در شاهرود و میامی، گفت: تست کرونای ۳۳ نفر در این شهرستان‌ها مثبت اعلام‌شده است.
 

به گزارش ایران خبر، رضا چمن ظهر پنج‌شنبه در گفتگو با خبرنگاران به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی شاهرود ضمن بیان اینکه تا ظهر امروز پنج‌شنبه آمار فوتی‌های شهرستان‌های شاهرود به چهار نفر افزایش‌یافته است، بیان کرد: تا روز گذشته سه نفر بر اثر کرونا جان خود را از دست داده بودند که امروز یک مورد دیگر نیز به این تعداد افزوده شد.

وی با بیان اینکه تا روز پنج‌شنبه پانزدهم اسفند ۳۹۶ مورد مراجعه سر پایی با علائم عفونت‌های حاد تنفسی به اورژانس بیمارستان امام حسین (ع) شاهرود صورت گرفته است، افزود: ۲۰۹ نفر از این افراد بستری شده‌اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شاهرود گفت: جواب ۹۷ نمونه آزمایش ارسالی به تهران دریافت شده که از این تعداد ۶۴ نمونه منفی و ۳۳ نمونه مثبت گزارش شده است.

چمن با بیان اینکه از موارد مثبت قطعی کرونا خوشبختانه تعداد ۱۸ نفر با تلاش کادر درمانی، با بهبودی از بیمارستان ترخیص شده‌اند، ابراز کرد: ۱۱ نفر کرونایی هم اکنون در شاهرود بستری و تحت مراقبت هستند.

وی افزود: مورد جدید فوت یک مرد ۹۸ ساله با سابقه بیماری مزمن تنفسی و همچنین دیابت بوده است.

منبع : خبرگزاری مهر