کد مطلب: 146354
 
تاریخ انتشار : شنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۲
سرپرست دانشگاه  آزاد اسلامی واحدهای غرب استان تهران از تولید انبوه ژل ضدعفونی کننده محلول اوکالیپتوس برای ضدعفونی دست و محیط در مرکز تحقیقات گیاهان دارویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد شهرقدس خبر داد.
 

به گزارش ایران خبر، دکتر عبدالله قاسمی پیر بلوطی، سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد های غرب استان تهران (شهر قدس /ملارد/صفادشت) با اشاره به تشکیل جلسه فوق‌العاده هیأت رئیسه واحد شهرقدس برای مقابله با ویروس کرونا، گفت: این جلسه مصوباتی همچون ضدعفونی تمامی بخش‌های مختلف دانشگاه، نظارت دقیق بر عملکرد پیمانکار در خصوص سلف سرویس دانشجویان و جلوگیری از هر گونه موارد غیر بهداشتی توسط کارشناسان امور تغذیه، تولید بخورهای ضدعفونی برای پیشگیری از شیوع بیماری کرونا ویروس در مرکز تحقیقات گیاهان دارویی، تولید انبوه ژل‌های ضد عفونی در مرکز تحقیقات گیاهان دارویی، تهیه ماسک و دستکش برای افرادی که در محل کار حضور پیدا می‌کنند، تعطیلی کلاس‌ها و به تعویق انداختن برنامه‌هایی نظیر اعتکاف، راهیان نور، همایش‌ها، سخنرانی‌های علمی و ... داشت.

وی تأکید کرد: تدابیری اتخاذ شده که تمامی همکاران و استادان در هنگام ورود به دانشگاه از محل در ورودی انتظامات ماسک و دستکش یکبار مصرف دریافت کرده و در محل کار حضور پیدا کنند.

منبع : خبرگزاری ايسنا