کد مطلب: 146336
 
تاریخ انتشار : جمعه ۹ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۱۸
ایسنا/هرمزگان
 
به گزارش ایران خبر، احمد مرادی در گفت‌وگو با ایسنا، افزود:  ضمن تشکر از زحمات و تلاش‌های استاندار هرمزگان و ستاد مقابله با کرونا در استان هرمزگان، امیدوارم نسبت به کاهش ساعات اداری در استان هرمزگان تدبیر لازم در نظر گرفته شود.

وی با بیان اینکه با توجه به گسترش بیماری کرونا در سطح کشور و وضعیت نیمه قرمز استان هرمزگان، تصریح کرد: طبق گفته وزارت بهداشت و درمان اختیار کاهش ساعات اداری به استانداران تکلیف شده و باوجود مشاهده اجرای این اقدام توسط استان‌هایی نظیر خوزستان، امیدوارم چنین اقدامات مشابهی در هرمزگان رخ دهد و به نمایندگی از مجمع نمایندگان هرمزگان توصیه می کنم این موضوع جدی گرفته شود..

مرادی با اشاره به اینکه با توجه به مرزی بودن هرمزگان ضرورت کاهش ساعات اداری از خواسته‌ها و مطالبات به‌حق مردم هرمزگان است، اضافه کرد: امیدوارم هرچه زودتر استاندار هرمزگان نسبت به این موضوع توجه جدی داشته و اقدام عاجلی انجام دهد زیرا هرچه از اجتماع مردمی بکاهیم برای پیشگیری از شیوع این بیماری مناسب‌تر است.

این نماینده مجلس با بیان اینکه در موقعیت کنونی دورکاری و غیرحضوری انجام دادن کارها از ضروریات موردتوجه دولت است، عنوان کرد: باید چنین اقدامات مشابهی در هرمزگان هم صورت بگیرد تا شاهد ریشه‌کن کردن این بیماری با کمک تمامی مردم از هرمزگان و کشور باشیم.

وی با انتقاد از عدم توجه و جدی گرفتن دستگاه‌های اجرایی نسبت به در اختیار قرار دادن مهمانسرا به مهمانان دیگر استان‌ها، اضافه کرد: در شرایطی که باید تمهیداتی اندیشیده شود تا از سفر غیرضروری مسافران به هرمزگان جلوگیری کرد شاهد هستیم برخی دستگاه‌های اجرایی بدون توجه به آن مهمانسراهای خود را در اختیار مهمانان دیگر استان‌ها قرار می‌دهند.

مرادی در پایان از تلاش‌های دانشگاه علوم پزشکی، پزشکان و پرستاران در این مدت و ازخودگذشتگی‌شان تقدیر کرد.

منبع : خبرگزاری ايسنا