کد مطلب: 146226
 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۱۰
مدیرکل دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل وزارت نیرو گفت: بر اثر بارش برف و باران و وقوع سیل در استان لرستان، برق ۳۷ روستا و آب ۲۳ روستا قطع شده و در استان کهکیلویه و بویراحمد نیز برق ۱۰۰ روستا قطع است.
 
به گزارش ایران خبر، میثم جعفرزاده در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان این‌که در استان لرستان در هیچ کدام از شهرها با مشکل قطع آب و برق مواجه نیستیم اظهار کرد: بیش از ۱۲۰ تیم عملیاتی از شب گذشته در حال رفع عیب هستند و با توجه به این‌که در این استان وضعیت باران ادامه دارد، رفع مشکل زمانبر خواهد بود.

وی با اشاره به آخرین وضعیت استان کهکیلویه و بویراحمد نیز گفت: یکی از فیدرهای ۲۰ کیلوولت براثر بارش و تندباد از مدار خارج شده که در پی این مساله برق ۱۰۰ روستا قطع شده است.

مدیرکل دفتر مدیریت بحران و پدافند غیرعامل وزارت نیرو ادامه داد: پیش‌بینی می‌شود با تلاش‌هایی که صورت خواهد گرفت، نهایتا تا دو ساعت دیگر مشکل این استان به طور کامل برطرف شود.

به گفته جعفرزاده، با توجه به پیش‌بینی سازمان هواشناسی بارش‌ها تا پایان وقت امروز ادامه خواهد داشت و از مردم استان درخواست داریم با توجه به حجم بالای بارش‌ها و افزایش دبی رودخانه‌ها به هیچ عنوان در حاشیه رودخانه‌ها به خصوص قسمت‌های عبوری درون شهرها توقف نکنند.

منبع : خبرگزاری ايسنا