کد مطلب: 146001
 
تاریخ انتشار : جمعه ۲ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۰۸
رئیس مجلس با بیان اینکه تلاش هوشمندانه برای صیانت از رأی مردم انجام می‌شود، گفت: گام خوبی را وزارت کشور انجام داد تا هم از رأی تک تک مردم صیانت شود و هم با سرعت کار انجام شود.
 

به گزارش ایران خبر، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی دقایقی پیش با حضور در جمع خبرنگاران اظهارداشت: امیدوارم تا آخر شب انتخابات پر رونق و مجلس آینده مجلسی با پشتوانه قوی باشد.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بازدیدی که از ستاد انتخابات داشتم، اقدامات وزارت کشور نشانگر تلاش هوشمندانه برای صیانت از آراء مردم بود، علاوه بر این با دقت نظر لازم سازوکارها طراحی شده بود تا با سرعت اطلاعات از همه حوزه‌ها به ستاد انتخابات کشور منتقل و نتایج مشخص شود.

رئیس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: به نظر من وزارت کشور گام‌های خوبی برداشته است برای اینکه با رای مردم با صیانت کامل و با سرعت و استفاده از تجهیزات جدید منتقل شود.

وی اظهار داشت: امیدوارم در آینده گام دیگری برداشته شود و شمارش آراء به صورت الکترونیک انجام شود تا سرعت و دقت کار بالا رود، بنابراین لازم است شورای نگهبان در این زمینه با وزارت کشور همکاری نزدیک داشته باشد.

لاریجانی ادامه داد: تا جایی که آقای رحمانی‌فضلی و دوستانشان گفتند طراحی کار هم انجام شده است، این کار کمک می‌کند تا در شهرهای بزرگ آراء مردم سریعتر شمارش شود. امیدواریم در این ساعات هم با دقت نظر آراء مردم منتقل شود تا فردا شاهد شکل‌گیری مجلس جدید با پشتوانه قوی باشیم.

ادامه دارد...

منبع : خبرگزاری مهر