هنوز راه‌های تعدادی از روستاهای خلخال بسته است/از ورود سامانه جدید برفی نگرانیم

خبرگزاری ايسنا , 26 بهمن 1398 ساعت 14:15

نماینده خلخال در مجلس شورای اسلامی با اشاره به باز شدن برخی از راه‌های روستایی در پی بارش برف سنگین در این شهرستان گفت: طبق اعلام هواشناسی تا چند روز آینده سامانه بارشی شدیدی وارد کشور می‌شود که خلخال را هم در بر می‌گیرد هنوز برق و راه‌های تعدادی از روستاها باز نشده انتظار می‌رود هرچه سریع‌تر مسئولان پای کار آیند.


به گزارش ایران خبر، بشیر خالقی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: برف و کولاک سنگینی از پنج روز گذشته شهرستان خلخال و روستاهای آن را درگیر کرده است امکانات راهداری‌ها و شهرداری‌ها برای باز کردن راه‌های روستایی کم است. مسئولان پای کار هستند، اما هنوز راه‌های تعدادی از روستاها باز نشده است.

وی ادامه داد: امروز به ما اعلام کردند که برق تمامی روستاها وصل می‌شود، اما هنوز تعدادی از روستاها برق ندارند که این بدان معناست که در آن روستاها حتی امکان پخت نان هم وجود ندارد. لازم است هرچه سریع‌تر فکری برای حل این شرایط بحرانی شود تا شاهد اتفاقات ناگوار نباشیم.

نماینده خلخال در مجلس شورای اسلامی درباره این‌که آیا کار باز شدن جاده‌های روستایی در حال انجام است، اظهار کرد: هنوز تعدادی از راه‌های روستایی باز نشده، در روستاهایی که راه‌ها باز شده است هم مردم نمی‌توانند از خانه‌ها و کوچه‌ها بیرون آیند چون امکانات شهرداری و راهداری کم بوده و مربوط به داخل روستاها نمی‌شود.

خالقی با بیان این‌که گاز تعدادی از روستاها هم وصل شده است، ادامه داد: نگرانی ما از ورود توده برف دیگر در طی چند روز آینده است انتظار داریم آقای نوبخت به خلخال بیایند و به وضعیت رسیدگی کنند. امروز تلفنی با ایشان صحبت کردم و قول‌هایی دادند که امیدواریم هرچه سریع‌تر عملی شود.


کد مطلب: 145766

آدرس مطلب: http://www.irankhabar.ir/fa/doc/news/145766/هنوز-راه-های-تعدادی-روستاهای-خلخال-بسته-ورود-سامانه-جدید-برفی-نگرانیم

ایران خبر
  http://www.irankhabar.ir