کد مطلب: 145487
 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۰۴
خرم‌آباد- معاون وزیر راه و شهرسازی، گفت: مهلت ثبت اعتراض در سامانه طرح اقدام ملی مسکن از ابتدای اسفندماه شروع و تا ۱۰ ام این ماه نیز ادامه خواهد داشت.
 

به گزارش ایران خبر، محمود محمودزاده صبح امروز دوشنبه در جمع خبرنگاران مرکز لرستان و در حاشیه کلنگ‌زنی پروژه ۶.۶ هکتاری اقدام ملی مسکن با اشاره به اینکه پیرو اطلاع رسانی‌های قبلی طرح اقدام ملی، در قالب ۴۰۰ هزار واحد برای دهک‌های ۴ تا هفت شروع شد، اظهار داشت: علاوه بر این برای دهک‌های اول تا سوم برنامه‌هایی است که به زودی اعلام می‌شود و گروه‌های شغلی مثل معلمان، نیروهای مسلح و کارگران و بازنشستگان هستند که تفاهمنامه‌هایی با وزارتخانه‌های مطبوعه داریم تا شرایط لازم را برای خانه دار شدن آنها فراهم کنیم.

وی با بیان اینکه برای دهک‌های ۴ تا ۷ که ثبت نام شد، برای مرحله اول ۲۴۰ هزار نفر ثبت نام کرده‌اند به اضافه ۲۰ هزار نفر هم در بافت فرسوده، تصریح کرد: در سطح این ۲۴۰ هزار نفر پالایش صورت گرفته و ۵۸ درصد واجد شرایط شناخته و به ادارات کل، معرفی شدند، این افراد مراجعه حضوری می‌کنند و در صورت تأیید نهایی به بانک معرفی می‌شوند.

معاون وزیر راه و شهرسازی، گفت: در صورتی که کسی در این مرحله اعتراض داشته باشد از اول اسفندماه تا دهم اسفند می‌تواند به سامانه مراجعه کرده و اعلام اعتراض کند تا کاملاً بررسی شود و حقی از کسی ضایع نشود.

منبع : خبرگزاری مهر