کد مطلب: 145090
 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۵۲
اهواز- فرمانده قرارگاه کربلا گفت: آمریکا و کشورهای اروپایی باید مدیون حاج قاسم سلیمانی باشند چون او با مبارزه‌ای بی امان عامل نابودی داعش در منطقه بود.
 

به گزارش ایران خبر، سردار احمد خادم سیدالشهدا ظهر امروز چهارشنبه در بیست و هشتمین یادواره شهدای مسجد جوادالائمه منطقه پادادشهر اهواز با بیان اینکه از شهادت حضرت فاطمه باید درس و الگو بگیریم، اظهار کرد: حاج قاسم سلیمانی دنبال تیرها می‌گشت نه اینکه تیرها به دنبال او بیایند.

وی افزود: حاج قاسم سلیمانی با بصیرت و چشم باز، تیرها را می‌دید و شناسایی می‌کرد.

فرمانده قرارگاه کربلا تصریح کرد: حاج قاسم سلیمانی سردار دل‌ها و کسی بود که دل‌ها را خرید و دشمن و داعش را نابود کرد.

خادم سیدالشهدا با بیان اینکه حاج قاسم سلیمانی ۴۰ سال آمریکا را ذله کرد، ادامه داد: آمریکایی‌ها سالیان سال است که علیه انقلاب اسلامی توطئه می‌کند.

وی با بیان اینکه ما به خوبی طرح آمریکایی‌ها را در منطقه شناسایی کردیم، یادآور شد: ابعاد داعش و جنایت‌های این گروهک تروریستی هنوز به خوبی در کشور و منطقه ترسیم نشده است.

فرمانده قرارگاه کربلا عنوان کرد: آمریکا و اروپا مدیون حاج قاسم سلیمانی هستند که داعش را نابود کرد؛ آنها می‌دانستند که داعش چیست چون داعش ساخته دست آمریکا بود.

خادم سیدالشهدا با اشاره به نبرد رزمندگان ایران در سوریه با داعش و دفع تهدید آنها از سر ایران تأکید کرد: اگر تدبیر رهبری نبود داعش امروز در مرزهای ما بود.

وی با اشاره به جنایت‌های داعش در سوریه و عراق یادآور شد: داعش در چاه‌های آب مردم سوریه و عراق سم می‌ریخت و میوه‌ها را مسموم می‌کرد.

فرمانده قرارگاه کربلا تصریح کرد: این قدرت جمهوری اسلامی بود که داعش را زمین‌گیر و نابود کرد.

خادم سیدالشهدا با بیان اینکه وعده الهی را به وضوح در منطقه می‌بینیم، گفت: قاسم هنوز در برابر استکبار ایستاده و تشییع پیکر پاک سردار سلیمانی در تاریخ بی نظیر بود.

وی با اشاره به آثار شهادت حاج قاسم سلیمانی و رسوایی آمریکا و چهره واقعی آن افزود: شهادت سردار سلیمانی بسیاری را از خواب بیدار کرد و در شهادت حاج قاسم سلیمانی معجزه خدا را به صورت عینی دیدیم.

فرمانده قرارگاه کربلا با بیان اینکه در یادواره شهدا ما باید به تکلیف مان عمل کنیم، گفت: تکلیف ما حفظ وحدت است و وحدت را زیر تابوت حاج قاسم سلیمانی یاد گرفتیم.

خادم سیدالشهدا ادامه داد: حاج قاسم سلیمانی مدیر جهادی بود و تنبلی و سستی نمی‌کرد.

وی بیان کرد: در دوران دفاع مقدس همه را راهی می‌کرد و بعد خودش می‌آمد و در دوران جنگ در سوریه هم همین طور بود.

فرمانده قرارگاه کربلا عنوان کرد: مدیران ما باید یاد بگیرند که وقتی دستوری دادند باید تا آخر بایستند که ببینند کار تا آخر انجام شده است.

خادم سیدالشهدا با بیان اینکه با مدیریت جهادی همه مشکلات کشور حل می‌شود، گفت: درسی که امروز از شهادت حاج قاسم سلیمانی یاد می‌گیریم اخلاص و مدیریت جهادی است.

وی در پایان اظهار کرد: برکناری دولت‌های لبنان، عراق و ایران توطئه، دسیسه و طرح آمریکا برای بی‌ثباتی منطقه است.

منبع : خبرگزاری مهر