کد مطلب: 144329
 
تاریخ انتشار : جمعه ۲۰ دی ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۳
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی با اشاره به انتقام سخت ایران از آمریکا گفت: این اولین سیلی ما به آنان بود و آمریکا باید منتظر سیلی‌های بعدی جمهوری اسلامی باشد.
 
به گزارش ایران خبر، سید جواد حسینی‌کیا در گفت‌وگو با خبرنگار مهر در واکنش به «انتقام سخت» نیروهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از آمریکای جنایتکار اظهار داشت: آمریکا خود را آقای جهان می‌داند و تصور می‌کند که می‌تواند هر جنایت و اقدامی را مرتکب شود و سپس دیگر کشورها جرأت پاسخ به آنان را نداشته باشند؛ البته ایران ثابت کرد که پاسخ جنایت‌های آنان را بسیار محکم می‌دهد.

وی با اشاره به اینکه برخی از کشورهای جهان تحت سیطره و نفوذ آمریکا هستند، افزود: پس از جنگ جهانی دوم، حدود ۵۰ هزار آمریکایی در آلمان مستقر هستند و آلمان حقوق آنان را پرداخت می‌کند. بر این اساس، آمریکا فکر می‌کند ایران هم مانند کشورهای دست‌نشانده‌ای چون آلمان است اما باید بداند که جمهوری اسلامی ایران کشوری مستقل است و به کسی باج نمی‌دهد.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه آمریکا جنایت بزرگی کرد و سردار بزرگ اسلام، حاج قاسم سلیمانی را به شهادت رساند و باید از آنان انتقام می‌گرفتیم، تصریح کرد: از سوی دیگر، آنان باید بدانند که این اولین سیلی و انتقام ایران از آمریکا بود و سیلی‌های بعدی در راه است و آنان باید منتظر باشند.

حسینی‌کیا بیان کرد: انتقام سخت ایران از آمریکا در بین نیروهای آمریکایی، ترس و وحشت فراوانی را ایجاد کرده به گونه‌ای که کشورهایی را واسطه کردند، به نوعی پیام «غلط کردن» خود را به ما رساندند و از کرده خود پشیمان شدند.

وی با تأکید بر اینکه با انتقام سخت ایران، هیمنه آمریکا در دنیا فرو ریخت، اظهار داشت: تاکنون سابقه نداشت که پایگاه آمریکا مورد هدف قرار گیرد اما جمهوری اسلامی ایران با این اقدام خود، آمریکا را تحقیر کرد و پایگاه‌های آمریکا در تشتت، ترس و وحشت هستند.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: قطعاً آمریکا جرأت نمی‌کند که اقدام دیگری علیه ایران انجام دهد اما اگر دیوانگی کنند و به دنبال اقدامی علیه جمهوری اسلامی باشند، بدانند که سیلی بسیار محکم‌تری از سوی ایران خواهند خورد.

منبع : خبرگزاری مهر