کد مطلب: 142287
 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۴ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۱۷
فرمانده سپاه محمدرسول الله تهران بزرگ با اشاره به ماجرای ساقط شدن پهپاد آمریکایی که وارد آب‌های سرزمینی ایران شده بود، گفت: موشکی که این پهپاد را ساقط کرد ساخت و تولید داخل است/ شب اغتشاشات در تهران روز شنبه ۲۴ آبان ترامپ بجای آماده شدن برای استیضاح در کنار معاونان خود وضعیت ایران را رصد می کرد.
 
به گزارش ایران خبر، سردار محمدرضا یزدی روز دوشنبه در اجتماع عظیم گردان های بسیج شهرداری تهران در سالن هفتم تیر با بیان اینکه بسیج گام ها و اراده دشمنان را سست و مردد می کند، توضیح داد: بسیجیان ما در مقابل دروغ پراکنی های دشمنان تردیدی به دل راه نمی دهند و سران رژیم صهیونیستی و سایر دشمنان از بسیج شناخت ویژه ای دارند و این موضوع باعث شده که گام های آن ها مردد و تزلزل پیدا کند.

وی ادامه داد: امروز بسیج دشمنان ما را پریشان و افسرده کرده و نمی دانند که باید چه کنند. دشمنان ما سال‌هاست که در خلیج فارس هستند و وقتی پهپاد فوق مدرن آمریکایی بر فراز آب های ما وارد می شود به سمت آن شلیک و پهپاد ساقط می شود. پس از ساقط شدن پهپاد آمریکایی مسئولان برخی از کشورها در دیدار با مسئولان کشورمان اقرار کردند که اگر هواپیمای آمریکایی وارد سرزمین ما می شد جرات نمی کردیم آن را ساقط کنیم.

آمریکایی ها پشت پرده اغتشاشات اخیر بودند سردار یزدی با اشاره به ناآرامی های کشور گفت: شبی که آن اتفاق در تهران رقم خورد روز شنبه ۲۴ آبان که اغتشاش شد رییس جمهور آمریکا بجای آماده شدن برای استیضاح در کنار معاونان خود وضعیت ایران را رصد می کرد. بجز آمریکا، اعراب دست پرورده آمریکا و رژیم صهیونیستی نیز همین کار را انجام می دادند و به زودی از اطلاعات پشت پرده مطلع می شوید و بدانید امروز دشمنان امروز نگران و مستاصل هستند.

سردار یزدی گفت: مردم ما  در مقابل این اقدام اغتشاشگران ایستاده و نقشه هایشان نقش برآب شد اما فکر نکنید حرکت ساده ای بود و اراذل و اوباش آمدند این اقدام را رقم زدند بلکه آمریکایی ها و رژیم صهیونیستی پشت پرده اغتشاشات بودند و پول هنگفتی خرج شد. پس از اغتشاشات کشور ناوهای آمریکا پس از مدت‌ها دوباره به سمت منطقه حرکت کردند و این نشان می‌دهد طرف ما در اغتشاشات اخیر تنها چند تن از  اراذل اوباش قمه به دست نبودند.

دشمن از تفکر بسیجی می‌هراسد

سردار یزدی با بیان اینکه بسیج گام ها و اراده دشمنان را سست و مردد می کند، توضیح داد: بسیجیان ما در مقابل دروغ پراکنی های دشمنان تردیدی به دل راه نمی دهند و سران رژیم صهیونیستی و سایر دشمنان از بسیج شناخت ویژه ای دارند و این موضوع باعث شده که گام های آن ها مردد و تزلزل پیدا کند.

وی با تأکید بر این نکته که دشمنان ما امروز در افسردگی کامل نمی‌دانند که باید چه اقدامی در مقابل قدرت جمهوری اسلامی ایران انجام دهند، گفت: باید بدانیم آنچه که دشمن را نگران و هراسان می‌کند نگاه و تفکر بسیجی است و باید بدانیم هر کودکی در کشور که به مدرسه می‌رود و به دانشگاه وارد می‌شود عشق او ادامه راه امام و شهدا است.

سردار یزدی تهران تصریح کرد: امروز در چهلمین سالگرد تأسیس بسیج با درود به روح امام خود ما بسیجیان هم عهد و هم میثاق می‌شویم تا گام‌های خود را محکم و قلب‌های خود را به امام و خشم خود را به دشمنان هدیه کنیم. آماده‌ایم گام دوم انقلاب را از ۴۰ سال اول پرقدرت‌تر و استوارتر رقم بزنیم و باید به این نکته تأکید کرد که امام و رهبرمان در ۴۰ سالگی بسیج در بیانیه گام دوم از ما و بسیجیان توقع بیشتری دارند.

فرمانده سپاه محمد رسول الله تهران تأکید کرد: جنگ آمریکا با نوزاد در گهواره است، زیرا شیر خشک و دارو را تحریم می‌کند و باید بدانیم دشمنان سیلی خوردند که زنگ سیلی آن‌ها صدادار بود./ایرنا

منبع : ایران آنلاین