کد مطلب: 142286
 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۴ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۱۶
فرمانده کل سپاه گفت: مردم در اجتماع امروز تیر خلاصی بر سیاست های تجاوزکارانه و امیدهای واهی بزرگترین دشمن تاریخ بشر زدند.
 

به گزارش ایران خبر، سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه عصر امروز(دوشنبه) در اجتماع بزرگ مردمی در حمایت از اقتدار و امنیت کشور که در میدان انقلاب تهران برگزار شد، اظهار داشت: درود خداوند بر شما ملت بزرگ، فداکار و وفادار که در این لحظه باشکوه تاریخ اسلام ، ایران و این لحظه جاودانه نقشی آسمانی روی زمین ترسیم کردید. امروز که شما اینجا جمع شده اید در قلب انقلاب جهانی اسلام یعنی تهران و میدان انقلاب تیر خلاصی بر سیاست های تجاوزکارانه و امیدهای واهی بزرگترین دشمن تاریخ بشر زدید.

اجتماع امروز تیر خلاصی بر سیاست‌های بزرگترین دشمن تاریخ بشر است

وی عنوان کرد: آفرین بر شما و آن قدم های استوار و ثابت که آمدید صبر را با ثبات قدم و نصرت الهی تثبیت کنید. آمدید از ولی مسلمین در این نبرد جهانی حمایت کنید. اگر امروز از آسمان به این نقطه نگاه شود شما واژه شرف، آزادگی، فداکاری دلدادگی به امام مسلمین را ترسیم کرده اید.

فرمانده کل سپاه تصریح کرد: می دانید هر امتی امام خود را گم کند محکوم به هلاکت است و مصیبت خواهد دید. شما از حوادث سخت اسلام آمده اید تا اجازه ندهید آن ماجراهای غم انگیز دیگر تکرار شود. ای کاش اندکی از شما در مسجد کوفه بودید تا امام علی(ع) ضربت نخورد. ای کاش با امام حسن مجتبی(ع) بودید تا در مقابل معاویه تنها نماند و اسلام را به قربانگاه نبرد. ای کاش شما می بودیدتا امام مسلمین حسین بن علی (ع) در عاشورای ۶۱ هجری تنها نمی ماند و این لبیک ها را در آن لحظه ها سر می دادید تا فرزندان امام اسیر نشوند. 

وی افزود: شما از آن واقعه های دردناک درس گرفتید. همیشه آرزو می کردید کاش در فرازهای سخت اسلام بودید و ازامام دفاع می کردید و امروز این کار را کردید. جهان همانند شما را هرگز ندیده است و شاید هرگز نبیند. ملت عزیز ایران، باور کنید ما در یک جنگ بزرگ جهانی هستیم. هم اینک این لحظه شما در حال شکست دادن قدرت همه استکبارید. 

امروز که باید به صحنه می آمدید، آمدید و دشمن فروپاشید

سلامی تاکید کرد: باور کنید جنگی که این روزها در خیابان های ما آغاز شد یک سناریوی جهانی بود. این جنگ تمام شد و شما دقیق عمل کردید. آن زمانی که نمی بایست به پیاده نظام های دشمن بپیوندید نجیبانه صف خود را جدا کردید و امروز که باید به صحنه می آمدید، آمدید و دشمن فروپاشید و اسلام زنده شد .

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه امروز دشمن از شکوه شما ناامید شد و تیر خلاص به آن زده شد، گفت: امروز حاصل همه شکست های بزرگی بود که دشمن ظرف ۴۰ سال و این ۸ ماه گذشته از امت اسلام و ملت بزرگ ایران دریافت کرده بود. او ماه ها نمی توانست حادثه بسازد اما منتظر بود. دشمن حتی تلاش می کرد از پوشک بچه استفاده کند و به پوشک متوسل شده بود تا ملت ایران را آزار دهد. بنزین بهانه بود و او در جست و جوی شکست ایران بود. این مفهموم دموکراسی و دفاع از حقوق بشر در منطق آمریکایی ها بود.

وی در بخش دیگری از سخنرانی خود خطاب به مردم حاضر در اجتماع گفت: دیدید وقتی به صحنه آمد همه جا را آتش می زد. دیدید حتی ترامپ در جلسه استیضاح کنگره نیامد و در کاخ سفید ماند واتاق فرماندهی تشکیل داد تا ملت بزرگ ایران را شکست دهد.

سلامی افزود: او این بار طبق رصد ما تمام توان خود را به صحنه آورد. فشار و جنگ روانی حداکثری، همه پیاده نظام مزدورداخلی،حتی ناو هواپیمابر او که ماه ها بود از ترس فرزندان مدافع دریای انقلاب اسلامی در بیرون از دریای عمان مانده بود به صحنه آمد. من به آنها می گویم دیر شده و همه چیز تمام شده است. 

وی خطاب به صهیونیست ها خاطرنشان کرد: به صهیونیست ها می گویم منتظر آمریکا نباشید. او همیشه دیر می آید مراقب باشید بعد از اینکه نابود شدید می آید و آن وقت دیگر دیر است. 

فرمانده کل سپاه تاکید کرد: اما بدانید ما به شکل سریالی در همه صحنه ها با هدایت یک مرد الهی که امتداد ائمه اطهار است و یک پیشوای جانباز و امام فداکار که در لحظه های سخت تاریخ اسلام و ایران آبروی خود را با خدا معامله می کند و آن مرد بزرگی که این لحظه در نزدیکی ماست این لحظه نزدیک ماست و در قلب همه ما خانه دارد، حضور داریم. 

وی افزود: او در عمق جان دشمن نفوذ کرده و در عمق سرزمین های تحت سلطه دشمن نفوذ کرده و تمرکز آن ها را بر هم زده است. او آنها را به عقب برده و تمرکز آنها را بر هم زده است و سرزمین های اسلامی را به میدان جهاد آزادی خواهانه و عزتمندانه علیه مستکبران تبدیل کرده است. او که توسعه نفوذ انقلابش را هزاران کیلومتر آن طرف تر برده است فداکارانه، شجاعانه و حسینی به این صحنه آمد و خدا بر عزت او صدچندان افزود و قلب هوادارانش را سرشار از یک عشق مثال زدنی کرد و صفحه جدیدی از یک تاریخ بزرگ برای ایران بزرگ ساخت. 

رهبر انقلاب سیاست آمریکایی ها و مستکبران را در لبنان با شکست مواجه کرد

سلامی عنوان کرد: می دانید رهبر ما سیاست آمریکایی ها و مستکبران را در لبنان با شکست مواجه کرد و چنان سپاهی در آنجا ساخت که صهیونیست ها از ترس وجودش شب و روزشان، شب است. او از ملت سوریه دفاع کرد و جهان اسلام را به هم پیوند داد و سدی آهنین در مقابل سلطه سلطه گران ساخت و سرانجام آن زنجیره مستحکم مستکبران را حفظ کرد. ملت عراق را از شر شیاطین و تجزیه شان نجات داد و امت را به هم گره زد. به اربعین نگاه کنید که رود خروشانی از عالم اسلام در آن شکل گرفته است.

ادامه دارد...

منبع : خبرگزاری مهر