پارکینگ عمومی محل اختفای اموال سرقتی

خبرگزاری مهر , 1 آبان 1398 ساعت 19:27

  رئیس کلانتری ۱۴۷ گلبرگ از دستگیری ۲ سارق لوازم خودرو با ۲۰ فقره سرقت خبر داد و گفت: متهمان برای اینکه شناسایی نشوند لوازم سرقتی را در خودروشان پنهان و در پارکینگ های عمومی پارک می کردند. 


به گزارش ایران خبر، پرویز حسینی فر  گفت: صبح روز هیجدهم مهرماه وقوع یک فقره سرقت لوازم داخل خودرو از طریق مرکز فوریت های پلیسی اعلام شد و تیمی از ماموران کلانتری برای بررسی موضوع به نشانی اعلامی اعزام شدند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه سرقت های مشابه دیگری به این کلانتری اعلام شد، گفت: در تحقیقات انجام شده مشخص شد که سرقت ها توسط ۲ جوان انجام شده است که پس از سرقت به صورت پیاده از محل متواری می شوند. 

رئیس کلانتری گلبرک بیان داشت: در شاخه دیگری از تحقیقات پلیسی تصویر واضحی از متهمان به دست آمد و متعاقب آن مشخص شد که سارقان در محدوده شرق پایتخت سکونت دارند.

وی افزود: با شناسایی مخفیگاه متهمان، هر۲ سارق در عملیات های همزمان و هماهنگ دستگیر و برای تکمیل تحقیقات به کلانتری ۱۴۷ گلبرگ منتقل شدند.

سرهنگ حسینی فر تصریح کرد: متهمان در ابتدای تحقیقات مقدماتی منکر ارتکاب سرقت بودند، ولی با مشاهده تصاویر ضبط شده چاره ای جز به اعتراف نداشتند و به جرم ارتکابی اعتراف کردند. راننده سارق اظهار داشته که با خودروی شخصی ام سرقت لوازم خودرو ها را به همکاری همدستم انجام می دادم و خودرو ام را چند کوچه پایین تر پارک می کردم و پس از سرقت به صورت پیاده از محل متواری و به محل توقف خودرو مراجعه می کردیم. در طول روز خودرو را به همراه اموال سرقتی در داخل پارکینگ های عمومی پارک می کردیم تا اهالی محل و ماموران کلانتری نسبت به رفت و آمدهای ما شک نکنند.

حسینی فر با اشاره به شناسایی محل پارک خودرو و بازرسی از داخل آن گفت: در بررسی از داخل خودرو تعدادی فراوانی اموال سرقتی از قبیل  باند و ضبط، آمپلی فایر و لوازم تزئینی کشف و متهمان تا کنون به ۲۰ فقره سرقت با همکاری یکدیگر اعتراف کردند.


کد مطلب: 140816

آدرس مطلب: http://www.irankhabar.ir/fa/doc/news/140816/پارکینگ-عمومی-محل-اختفای-اموال-سرقتی

ایران خبر
  http://www.irankhabar.ir