کد مطلب: 139802
 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۳۰
جبهه مقاومت آرامش را از دشمنان اسلام گرفته‌اند/ حزب‌الله و جبهه مقاومت در بالاترین سطح از اقتدار خود قرار دارند
 
به گزارش ایران خبر، جانشین فرمانده‌کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه جبهه مقاومت آرامش را از دشمنان اسلام گرفته‌اند، گفت: حزب‌الله و جبهه مقاومت در بالاترین سطح از اقتدار خود قرار دارند.به گزارش تسنیم، سردار علی فدوی در آیین افتتاح ۲۴ واحد برای خانواده‌های شهدای مدافع حرم دلیجان با اشاره به پیشِ‌رو بودن اربعین گفت: در این ایام دل‌ها همه کربلایی است و این روزها که عطر خوش پیاده‌روی اربعین در کشور پیچیده فضای عمومی کشور را تحت تأثیر قرار داده است. خداوند به شهدای مدافع حرم عنایت‌های ویژه‌ای داشته چراکه قدم برداشتن در این مسیر بسیار توفیق می‌خواهد و بسیاری از افراد نمی‌توانند در این مسیر قرار گیرند.
جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تأکید بر توجه به خانواده‌های شهدا و تلاش برای رفع مشکلات آنها تصریح کرد: نباید نسبت به خانواده‌های شهدا غافل باشیم چراکه خوشایند نیست خانواده شهیدی مشکلات اقتصادی و معیشتی داشته باشد.
جانشین فرمانده کل سپاه عنوان کرد: شهدای مدافع حرم مجاهدین الی‌الله هستند چراکه در دفاع از ارزش‌ها تا پای جان پای کار آمدند. شهدای مدافع حرم بشارت خداوند را به‌خوبی دریافت کردند و در راه عملیاتی کردن بشارت خداوند قدم برداشتند و آنها در جهت رضایت و خشنودی خداوند حرکت کردند. امروز گام برداشتن برای دسترسی بهتر خانواده‌های شهدا همان اجر و پاداش شهادت را دارد اما عده‌ای که در مسیر خدمت کردن به شهدا و خانواده‌های آنها کارشکنی می‌کنند باید از غضب خداوند بترسند.
فدوی ادامه داد: فرهنگ ایثار و شهادت نعمتی است که به‌تأسی از فرهنگ عاشورا توسط امام خمینی(ره) در کشور جاری شد و امروز این فرهنگ توسط خلف صالح ایشان مقام معظم رهبری دنبال می‌شود و همه باید تحت فرماندهی معظم کل قوا در راستای خدمت به کشور و مردم حرکت کنیم.  انقلاب اسلامی مرز جغرافیایی ندارد و در واقع انقلاب با تشکیل خود قرار است وعده خداوند نسبت به محقق شدن حکومت عدل الهی را عملیاتی کند.
 
جانشین فرمانده کل سپاه افزود: مرزبانی‌های جغرافیایی توسط انگلیس خبیث در دوران حاکمان بی‌لیاقتی همچون قاجار در دنیا ایجاد شد و هدف تفرقه میان مسلمانان را دنبال می‌کرد، بنابراین باید همه تلاش کنیم زیر پرچم لا اله الا الله باشیم و در راستای پیشبرد اهداف اسلام و قرآن قدم برداریم.
فدوی تصریح کرد: امروز دشمنان اسلام تهی از قدرت و ضعیف‌تر از هر زمانی هستند، آنها روزی توهم قدرت داشتند و می‌گفتند حزب‌الله ناچیز است و نابود می‌شود ولی شیطان‌صفتی آنها که باعث ایجاد جنگ‌هایی در منطقه شد و تشکیل حرام‌زاده‌هایی همچون داعش سبب شد خودشان عامل شکست خود باشند و امروز می‌بینیم حزب‌الله و جبهه مقاومت در بالاترین سطح از اقتدار خود قرار دارد. امروز دشمن یک لحظه هم از ترس جبهه مقاومت خواب و خوراک ندارد چراکه دلیرمردان جبهه مقاومت آرامش را از دشمنان اسلام گرفته‌اند و امروز آن چیزی که می‌بینیم سربلندی رزمندگان اسلام در اقصی نقاط عالم است.
فدوی عنوان کرد: هرچقدر امروز جبهه اسلام و مقاومت پیشرفت کند خیر و برکت آن برای مسلمانان بیشتر می‌شود و امروز پیشرفت‌هایی که در دنیای اسلام و به‌خصوص انقلاب اسلامی مشاهده می‌کنیم حاصل عنایات ویژه خداوند به ملت ایران است که منشأ این عنایات امام و شهدا هستند.  این راه پرافتخار امروز در گام دوم انقلاب باید با ابتکار عمل بیشتر و قدرتمندتر ادامه یابد و جوانان با اراده‌های محکم و فولادین این راه را ادامه دهند.
 
منبع : ایران آنلاین