کد مطلب: 139372
 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲ مهر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۵۵
سخنگوی فراکسیون مستقلین مجلس شورای اسلامی گفت که براساس گزارش‌های ارائه شده از سوی وزیر دفاع در جلسه این فراکسیون امروز ایران یکی از قدرت‌های برتر منطقه در عرصه دفاعی است.
 
به گزارش ایران خبر، مهرداد لاهوتی در گفت‌وگو با ایسنا با اشاره به حضور وزیر دفاع در جلسه صبح امروز این فراکسیون به مناسبت هفته دفاع مقدس گفت: امیرحاتمی در این جلسه گزارشی از آخرین تحولات منطقه و همچنین آخرین دستاوردهای دفاعی کشور را به نمایندگان ارائه کرد.وی افزود: ‌به گفته وزیر دفاع به برکت دفاع مقدس و تجربه بزرگی که کشورمان از آن کسب کرد امروز پیشرفت‌های چشمگیری داریم و با هرگونه تجاوز دشمن با قدرت مقابله می‌شود به نحوی که امروز ایران یکی از قدرت‌های برتر در عرصه دفاعی است و این پیشرفت‌ها نیز همچنان ادامه دارد.
سخنگوی فراکسیون مستقلین همچنین یادآور شد: امیر حاتمی در این جلسه عنوان کرد که منطقه غرب آسیا در حال تحولی عمیق و وسیع است و در چنین شرایطی قدرت‌های بزرگ برای ارتقاء و تثبیت جایگاه خود تلاش می‌کنند.
لاهوتی با اشاره به گزارش وزیر دفاع از پیشرفت‌های تسلیحاتی نیز گفت: این پیشرفت‌ها بر محورهایی که در برنامه چهار ساله وزارت دفاع تأکید شده شامل حوزه‌های رزم موشکی، پدافند هوایی، دریایی، زمینی و رزم الکترونیکی و انتظامی است.
منبع : خبرگزاری ايسنا