کد مطلب: 137963
 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۵ شهريور ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۵۳
مرکز اطلاع رسانی نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد: صدای فیلم منتشر شده در فضای مجازی مربوط به خودروی ناجا نیست.
 

به گزارش ایران خبر، دقایقی قبل فیلمی از چرخاندن یک دستگاه MRI که گویا یکی از نمایندگان مجلس آن دستگاه را خریداری کرده بود در فضای مجازی منتشر شد. در این فیلم صدایی از یکی از خودروهای درون فیلم منتشر می شود که در حال تشکر از آن نماینده است.

برخی از کاربران فضای مجازی احتمال می دادند صدای منتشر شده در فیلم مربوط به خودرو نیروی انتظامی است و نسبت به این موضوع اعتراض داشتند که چرا ناجا باید از یک نماینده مجلس این گونه علنی و پشت بلندگو تقدیر و تشکر کند.

خبرنگار مهر این موضوع را از مرکز اطلاع رسانی نیروی انتظامی پیگیری کرد و آنها در پاسخ گفتند: «در این فیلم یک تریلی دستگاه MRI را با خود در شهر ممسنی حمل می کند و خودرو پلیس تنها این دستگاه را اسکورت می کند.

این مرکز اعلام کرد: به دلیل اینکه قیمت این دستگاه MRI بالا است  پلیس برای جلوگیری از سرقت و خسارت های احتمالی تریلی حامل دستگاه را اسکورت کرده است.

مرکز اطلاع رسانی ناجا بیان کرد: پلیس حسب وظیفه ذاتی خود این کار را انجام داده و هیچ نظری در مورد اینکه این رفتار (چرخاندن دستگاه در شهر) درست است یا خیر ندارد، همچنین صدای شنیده شده در تصویر مربوط به ماشین های دیگر در حوزه شهری است و از بلندگوی ماشین پلیس استفاده نشده است.»

مرورگر شما از ویدئو پشتیبانی نمی‌کند.
فایل آن‌را از اینجا دانلود کنید: video/mp4

منبع : خبرگزاری مهر