تخصیص ۶۷ میلیارد تومان اعتبار به مدارس سیستان وبلوچستان

خبرگزاری مهر , 24 مرداد 1398 ساعت 10:26

زاهدان - سرپرست وزارت آموزش و پرورش گفت: ۶۷ میلیارد تومان اعتبار برای استانداردسازی وسایل گرمایشی و سرمایشی به سیستان و بلوچستان اختصاص یافته است.


به گزارش ایران خبر، سیدجواد حسینی سرپرست وزارت آموزش و پرورش شب گذشته با حجت الاسلام مصطفی محامی نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان دیدار و گفتگو کرد.

سرپرست وزارت آموزش و پرورش در این دیدار با اشاره به اینکه برنامه‌های آموزشی و پرورشی جامع و موثری برای سیستان و بلوچستان در نظر داریم، اظهار داشت: آموزش و پرورش یک نقشه جامع به نام سند تحول بنیادین دارد که اجرایی شدن این سند تا مدرسه تاکید همه مسئولین است.

وی با اشاره به اینکه جوهره سند تحول بنیادین آموزش و پرورش عدالت آموزشی است، افزود: هر مدیری در هر سطحی باید عدالت آموزشی را مدنظر داشته باشد و همه از جمله معلمین و دانش‌آموزان باید در سند تحول بنیادین تاثیرگذار باشند.

حسینی ادامه داد: از مجموع ۴۰۰ میلیارد تومان اعتبار تخصیص یافته برای استانداردسازی وسایل گرمایشی و سرمایشی در کشور ،۶۷ میلیارد تومان آن به سیستان و بلوچستان اختصاص یافته است.

وی تصریح کرد: به امید خداوند تا اول مهر سال جاری جشن پایان حذف وسایل سرمایشی و گرمایشی غیر استاندارد در کشور و تا پایان آبان ماه جشن حذف مدارس خشتی و گلی  را با کاری جهادی و شبانه روزی در سیستان و بلوچستان برگزار خواهیم کرد.


کد مطلب: 137366

آدرس مطلب: http://www.irankhabar.ir/fa/doc/news/137366/تخصیص-۶۷-میلیارد-تومان-اعتبار-مدارس-سیستان-وبلوچستان

ایران خبر
  http://www.irankhabar.ir