دریافت‌کننده پول برای نمازخانه در دامغان بازداشت شد

خبرگزاری مهر , 9 تير 1398 ساعت 18:09

دامغان- فرمانده انتظامی دامغان بابیان اینکه پس از پخش کلیپ دریافت پول برای نماز در فضای مجازی موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت، گفت: دریافت‌کننده پول برای نمازخانه در دامغان بازداشت شد.


به گزارش ایران خبر، سرهنگ رضا علوی بعدازظهر یک‌شنبه در گفتگو با خبرنگاران و اصحاب رسانه بابیان اینکه در پی انتشار کلیپ دریافت وجه نقد برای نماز در دامغان این موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت، ابراز داشت: بعد از بررسی موضوع برای روشن شدن ابعاد ماجرا جستجو برای یافتن این فرد آغاز شد که درنهایت دریافت‌کننده پول برای نمازخانه در دامغان بازداشت شد

وی افزود: پس از کسب اطلاع از موضوع دریافت وجه از نمازگزاران در یک استراحتگاه در حومه دامغان پلیس دامغان سریعاً به محل مراجعه و فرد خاطی را پس از دریافت حکم قضایی بازداشت کردند.

فرمانده انتظامی دامغان بابیان اینکه این فرد در بازجویی‌های اولیه نسبت به بزه اکتسابی خود اعتراف کرد، ابراز داشت: این فرد ابراز ندامت و پشیمانی خود را اظهار کرده است.

علوی اضافه کرد: از شهروندان خواست می‌شود تا به‌محض روئیت این‌چنین موارد، سریعاً با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تماس گرفته و به پلیس اطلاع‌رسانی کنند تا موضوع مورد رسیدگی قرار گیرد.


کد مطلب: 135245

آدرس مطلب: http://www.irankhabar.ir/fa/doc/news/135245/دریافت-کننده-پول-نمازخانه-دامغان-بازداشت

ایران خبر
  http://www.irankhabar.ir