ایجاد تنش داخلی در ایران اسلامی یکی از اهداف دشمنان است

خبرگزاری مهر , 9 تير 1398 ساعت 14:42

سمنان - جانشین فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به ضرورت هوشیاری در راستای خنثی کردن توطئه‌های شوم دشمنان به خصوص در برهه اخیر، گفت: ایجاد تنش داخلی در ایران اسلامی یکی از اهداف دشمنان است.


به گزارش ایران خبر، سردار ایوب سلیمانی ظهر یکشنبه در آئین تکریم و معارفه فرمانده انتظامی استان سمنان به میزبانی این فرماندهی، ضمن بیان اینکه امروز بیش از هر زمان باید نسبت به توطئه‌ها و اقدامات دشمنان هوشیار بود، ابراز کرد: مشخصاً دشمن جرأت رویارویی با ارتش و سپاه ما را ندارد، در نتیجه به امنیت، آرامش، ارزش‌ها و سلامت مردم حمله کرده و از هر ابزاری نیز برای آن استفاده می‌کند.

وی با بیان اینکه هدف دشمنان ایجاد اختلاف و تنش داخلی در کشور است، تاکید کرد: امروز دشمنان ناهنجاری‌ها و بد اخلاقی‌ها را به مثابه ابزارهای خود به منظور مقابله با انقلاب و ارزش‌های آن به‌کار برده و لذا باید در این راستا هوشیار بود.

مقابله با آسیب‌های اجتماعی و ناهنجاری‌ها

جانشین فرمانده ناجا با بیان اینکه پاسداری همه جانبه از انقلاب اسلامی و مبارزه با آسیب‌های اجتماعی داخلی، خلاصه در مأموریت‌ها و وظایفی است که در دورن نیروی انتظامی وجود دارد، گفت: مقابله با ناهنجاری‌ها، مواد مخدر، قاچاق کالا و ارز، مبارزه با سرقت و ایجاد امنیت در فضای مجازی و … از مسئولیت‌ها و برنامه ریزی های اساسی پلیس برای سال جاری است.

سلیمانی در دیگر بخش سخنان خود با بیان اینکه قدرت، مشروعیت و محبوبیت سه مؤلفه نیروی انتظامی در انجام ماموریت‌هایش محسوب می‌شود، تاکید داشت: مردم به صداقت، رأفت، خدمت و اقتدار پلیس ایمان دارند و ما امروز با یک‌پلیس مقبول و محبوب در کشور مواجه هستیم و از سوی دیگر معتقدیم که امروز سرمایه اجتماعی پلیس در حال افزایش است.

وی به مسئله امنیت اخلاقی در جامعه نیز اشاره کرد و گفت: پلیس با هنجارشکنانی که به تازگی با پخش کلیپ‌هایی در فضای مجازی، ارزش‌های جامعه را به سخره گرفته‌اند به شدت برخورد و اجازه بی‌بند و باری و هنجار شکنی را به کسی نمی‌دهد.‌

برخورد با هنجار شکنان

جانشین فرمانده نیروی انتظامی با تاکید بر اینکه بیش از ۹۰ درصد مردم ایران به پوشیدگی، حیا و حجاب اعتقاد دارند، گفت: پلیس در انجام مأموریت‌های خود به سراغ هتاکان ارزش‌های اجتماعی رفته و هیچ اغماضی در این خصوص نخواهد داشت و همچنین پلیس در انجام مسئولیت‌های خود در برخورد با هنجارشکنان در ابتدا نصیحت و برخورد فرهنگی کرده و چنانچه بر اقدام خود اصرار داشته باشند به قوه قضائیه معرفی خواهند شد.

سلیمانی به وضعیت استان سمنان نیز اشاره کرد و افزود: این استان در ابعاد مختلف امنیت، شاخص‌های مناسبی دارد و این مهم مرهون تلاش و همراهی مردم دیندار و قانون پذیر استان و همت مسئولان پر تلاش و همکاران گرانقدر من در نیروی انتظامی است.

وی در خاتمه و با بیان اینکه مأموریت مصوب نیروی انتظامی حفظ و ارتقای امنیت جامعه و پاسداری از ارزش‌های انقلاب اسلامی است، گفت: تلاش نیروی انتظامی، ارتقای شاخص‌های ۲۲ گانه پلیس در تراز انقلاب اسلامی است.

در این مراسم عبدالله حسنی به عنوان فرمانده انتظامی استان سمنان معرفی شد.


کد مطلب: 135224

آدرس مطلب: http://www.irankhabar.ir/fa/doc/news/135224/ایجاد-تنش-داخلی-ایران-اسلامی-یکی-اهداف-دشمنان

ایران خبر
  http://www.irankhabar.ir