کد مطلب: 134457
 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۷
معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی از تعیین شهریه مهدهای کودک تا ۱۵ تیرماه خبر داد و گفت: بعد از ابلاغ بخشنامه جدید قابل اجرا است.
 
به گزارش ایران خبر، حبیب‌الله مسعودی فرید در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به برگزاری جلسات سازمان بهزیستی با سازمان حمایت از مصرف کننده و همچنین نماینده مهدهای کودک در ارتباط با تعیین شهریه مهدهای کودک گفت: این جلسات در استان‌های مختلف در حال برگزاری است.

وی تصریح کرد: در این جلسات نمایندگان و کارشناسان در ارتباط با شهریه مهدهای کودک مباحث و نظرات خود را مطرح و به جمع بندی نهایی می رسند.

معاون امور اجتماعی سازمان بهزیستی کشور با اشاره به اینکه استان‌های مختلف میزان افزایش شهریه خود را اعلام کرده اند، اظهار داشت: میزان شهریه استان‌ها و مناطق مختلف متفاوت خواهد بود.

فرید گفت: شهریه مهدهای کودک براساس موقعیت و مکان جغرافیایی تعیین خواهد شد.

وی با تاکید بر اینکه ۱۵ تیرماه شهریه‌ها تعیین تکلیف می‌شود، افزود: پس از ابلاغ شهریه‌ها توسط سازمان بهزیستی بخشنامه جدید قابل اجرا است و مهدها باید تا زمان ابلاغ منتظر بمانند.

فرید با اشاره به اینکه تا آن زمان هیچ مهد کودکی حق افزایش شهریه‌ها را ندارد، گفت: در صورت گزارش تخلفات، برخورد لازم انجام می‌شود.

منبع : خبرگزاری مهر