کد مطلب: 134405
 
تاریخ انتشار : شنبه ۲۵ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۲۱
سازمان هواشناسی اعلام کرده روز چهارشنبه سواحل غربی دریای خزر ۳ تا ۵ درجه خنک می‌شود و اهواز امروز دمای ۵۰ درجه را تجربه کرده است.
 
به گزارش ایران خبر، مدیرکل پیش بینی و هشدار سریع سازمان هواشناسی کشور در گفتگو با خبرنگار مهر اعلام کرد در طول این هفته طی ساعات بعدازظهر و اوایل شب در مناطقی از شمال غرب و ارتفاعات البرز مرکزی، سواحل دریایی خزر و شمال شرق افزایش ابر و بارشهای پراکنده رخ می دهد و در دیگر مناطق کشور جوی آرام و پایدار حاکم خواهد بود.

احد وظیفه افزود: امروز و فردا جنوب و شرق سیستان و بلوچستان وزش باد شدید خواهد داشت. بعدازظهر دوشنبه و روز سه شنبه بخش های مرکزی و شرقی خلیج فارس مواج است. روز سه شنبه و چهارشنبه در استانهای خوزستان و ایلام احتمال وقوع باد و گردوخاک وجود دارد و در روز چهارشنبه در سواحل غربی دریای خزر بارش با کاهش دمای حدود ۳ تا ۵ درجه سانتیگراد همراه خواهد بود.

هوای تهران از امروز تا دوشنبه تا چهارشنبه صاف گاهی همراه با وزش باد پیش بینی شده. بیشترین دمای هوای پایتخت امروز ۳۴ درجه سانتیگراد اعلام شده که تا روز دوشنبه به ۳۷ درجه نیز خواهد رسید.

بیشترین دمای هوای اهواز امروز ۵۰ درجه سانتیگراد اعلام شده که تا روز چهارشنبه به مرور کاهش یافته و به ۴۶ درجه سانتیگراد خواهد رسید. همچنین بندرعباس نیز امروز هوای ۴۳ درجه را تجربه کرده است.

منبع : خبرگزاری مهر