کد مطلب: 134341
 
تاریخ انتشار : جمعه ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۱۶
تهران- ورودی های تهران شاهد ترافیک پر حجم به سوی پایتخت هستند.
 

به گزارش ایران خبر، در ساعات پایانی تعطیلات آخر هفته و هم زمان با بازگشت مسافران به تهران، ورودی های شرقی و غربی پایتخت ترافیک پر حجمی را تجربه می کنند.

رییس پلیس راه شرق استان تهران در گفتگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه ترافیک در محور فیروزکوه پر حجم است، اظهار داشت: حرکت خودروها به ویژه در محدوده «گیلاوند» تا دماوند با کندی همراه و تردد نیمه سنگین است، اما در طول مسیر شاهد تردد پر حجم خودروها هستیم.

وی سپس به ترافیک محور هراز اشاره کرد و گفت: محور هراز از آمل به سوی تهران ترافیک نیمه سنگین دارد است، اما در برخی مقاطع مانند آزادراه تهران- پردیس، جاجرود و ورودی و خروجی های بومهن شاهد بار ترافیکی سنگین است.

سرهنگ سیاوش محبی محور امام رضا (ع) را مورد اشاره قرار داده و افزود: ترافیک در محور امام رضا (ع) نیز عادی و روان است، اما در ورودی های تهران در مسیر پاکدشت- تهران شاهد ترافیک پر حجم خودروها هستیم.

رییس پلیس راه غرب استان تهران نیز در خصوص ترافیک محورهای مواصلاتی غرب استان تهران گفت: آزادراه قم- تهران در برخی از مقاطع به ویژه محدوده ورودی تهران، ترافیک پر حجم را تجربه می کند.

سرهنگ قباد قیطاسی افزود: در سایر محورهای مواصلاتی غرب استان تهران مانند محور تهران- ساوه و تهران- شهریار نیز ترافیک پر حجم خودروهایی که خواهان ورود به پایتخت هستند، را مشاهده می کنیم.

منبع : خبرگزاری مهر