کد مطلب: 134329
 
تاریخ انتشار : جمعه ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۰۴
اینستاگرام پس از اختلالی که بیش از یک ساعت به طول انجامید، فعالیت خود را از سر گرفت.
 
به گزارش ایران خبر، پنجشنبه عصر استفاده از پلتفرم به اشتراک‌گذاری عکس اینستاگرام در هر دو نسخه موبایل و دسکتاپ برای بیش از یک ساعت با اختلال مواجه شد.این اختلال جهانی بوده و از آمریکای شمالی و جنوبی گرفته تا اروپا، آسیا، استرالیا و زلاندنو را تحت‌الشعاع قرار داده بود.اینستاگرام ساعت ۳ و ۴۱ دقیقه بعد از ظهر به وقت محلی در حساب توییتری خود بروز این اختلال را تأیید و اعلام کرد که در تلاش برای رفع آن است.

سخنگوی این شبکه اجتماعی این اختلال را یک مشکل فنی عنوان کرده و گفت: «یک مشکل فنی باعث شد تا برخی افراد نتوانند به حساب‌های کاربری خود در اینستاگرام وارد شوند. ما اکنون این مشکل را کاملاً برطرف کرده و از کاربران به خاطر دشواری به وجود آمده پوزش می‌طلبیم.»

این اختلال که هم اکنون به طور کامل رفع شده، در شبکه‌های اجتماعی بازتاب گسترده‌ای داشت و بسیاری از کاربران در حساب‌های توییتری خود به شکایت یا کنایه‌زنی در این‌باره پرداختند.

در ماه آوریل (فروردین-اردیبهشت)، فیس‌بوک، اینستاگرام و واتساپ برای چند ساعت از دسترس خارج شدند و این امر باعث شد افرادی که کانال مورد علاقه خود برای وقت تلف کردن را از دست داده بودند، در فضای اینترنت هرج و مرج ایجاد کنند.

/ایرنا

 

 

منبع : ایران آنلاین