کد مطلب: 133367
 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۶ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۱۳
تبریز- مدیرکل بهزیستی آذربایجان شرقی با اشاره به پیگیری کودک آزاری در مرند توسط این اداره کل گفت: شدت کودک آزاری به اندازه‌ای بود که دختربچه به کما رفت.
 
به گزارش ایران خبر، محسن ارشدزاده ظهر امروز دوشنبه در گفتگو با خبرنگار مهر با اعلام این خبر اظهار داشت: این کودک آزاری روز جمعه اتفاق افتاد و پدر معتاد دختر بچه سه ساله خود را به اندازه‌ای مورد ضرب و شتم قرار داده بود که دختر بچه‌ها به کما رفت.

وی با اشاره به اینکه این کودک آزاری در یکی از روستاهای شهرستان مرند در یامچی اتفاق افتاد، ادامه داد: این دختر بچه سه ساله به جهت طلاق پدر و مادرش نزد پدر زندگی می‌کرد و روز جمعه این اتفاق افتاده است.

ارشدزاده در خصوص وضعیت این دختربچه نیز گفت: خوشبختانه کودک از دیروز هوشیاری خود را به دست آورده است ولی پدرش تحت تعقیب است.

مدیرکل بهزیستی آذربایجان شرقی با بیان اینکه منتظر ترخیص این دختربچه از بیمارستان هستیم تا تحویل بهزیستی داده شود، گفت: اجازه نمی‌دهیم این دختربچه دیگر پیش پدرش سنگدلش بماند.

وی در خصوص جزئیات کودک آزادی این دختربچه مرندی نیز گفت: فعلاً منتظر نظر پزشکی قانونی هستیم و تا مشخص نشدن نظر آنها نمی‌توانیم اظهار نظری در این خصوص داشته باشیم.

منبع : خبرگزاری مهر