کد مطلب: 132707
 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۹
فرمانده انتظامی اهواز از شناسایی و دستگیری باند سارقان سیم برق با ۱۳ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.
 
سرقت

سرهنگ محسن دالوند اظهار داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت سیم برق در برخی مناطق شهرستان اهواز،موضوع به صورت ویژه در دستور کار مامورین انتظامی شهرستان قرار گرفت.

 وی تصریح کرد: ماموران کلانتری ۲۰ این فرماندهی در حین گشت زنی به یک خودرو ۴۰۵ نقره ای که شماره پلاک آن دستکاری و مخدوش شده بود مشکوک شده و به آنها دستور ایست می دهند. سرنشینان خودرو با دیدن پلیس سعی در متواری شدن می‌کنند که با هوشیاری و سرعت عمل پلیس مواجه می شوند. در نهایت، مأموران با رعایت قانون بکارگیری سلاح، به سمت خودروی متهمین تیراندازی و آنان را متوقف و دستگیر می کنند.

سیم برق

 سرهنگ دالوند ادامه داد: در استعلام به عمل آمده از متهمین، مشخص گردید، دارای سوابق متعدد ارتکاب به جرم، به ویژه سرقت کابل های برق بوده در بازرسی به عمل آمده از خودرو متهمین یک عدد قیچی مخصوص برش کابل های برق به همراه طناب و دستکش مخصوص کشف شد.

اهواز

فرمانده انتظامی شهرستان اهواز درپایان با بیان اینکه در این رابطه ۲ سارق دستگیر شد اظهار داشت: سارقین در تحقیقات به عمل آمده به ۱۳ فقره سرقت انواع کابل ها و سیم برق از نقاط مختلف شهرستان اعتراف کردند و پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مقامات قضایی شدند./ایلنا

منبع : ایران آنلاین