کد مطلب: 132343
 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۰
سرکلانتر دهم پلیس پیشگیری پایتخت از کشف 2.5 تن آرد یارانه‌ای از محل جمع آوری ضایعات خبر داد.
 

به گزارش ایران خبر، سرهنگ محمد کالوسی دراین باره گفت: مدتی قبل درپی دریافت خبری مبنی بر نگهداری مقدار زیادی آرد نان در انباری یک محل نگهداری از ضایعات در محدوده خلازیل، بررسی موضوع در دستور کار مأموران کلانتری ۱۵۲ خانی آبادنو قرار گرفت.

وی با بیان اینکه تیمی از مأموران کلانتری خانی آبادنو رسیدگی به پرونده را بر عهده گرفتند، گفت: مأموران با هماهنگی مقام قضائی وارد عمل شده و به محل نگهداری این آردها، اعزام شدند که مشخص شد سه خودرو در حال انتقال کیسه‌های آرد به بازار هستند که در یک عملیات ضربتی هر سه خودرو در محل توقیف و رانندگان آنها تحت بازجویی قرار گرفتند.

کالوسی با بیان اینکه در تحقیقات پلیسی مشخص شد که این آردها مجموعاً 2.5 تن وزن دارند، گفت: همچنین مشخص شد که آردها با قیمت یارانه‌ای خریداری شده و در محل نگهداری از ضایعات و در شرایط نامناسبی نگهداری می‌شدند تا صاحب آن در موقعیتی مناسب آن را با قیمت آزاد به بازار عرضه کند.

به گفته سرکلانتر دهم پلیس پیشگیری پایتخت با انتقال متهمان به کلانتری، تحقیقات تکمیلی انجام شده و هر سه متهم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانوی تحویل مرجع قضائی شدند.

منبع : خبرگزاری ايسنا