کد مطلب: 132283
 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۴
دادستان عمومی و انقلاب استان یزد بر ضرورت استمرار نظارت دقیق بر عملکرد بازار تاکید کرد.
 

به گزارش ایران خبر، علی‌اکبر شمس در کارگروه تنظیم بازار استان که با حضور مدیران دستگاه‌های مرتبط و عضو در استانداری یزد برگزار شد، ساماندهی امور بازار به برگزاری جلسات مستمر و البته احساس مسئولیت بیش از پیش دستگاه‌های اجرایی و نظارتی استان نیاز دارد، اظهار کرد: سیستم قضائی استان یزد آماده هرگونه حمایت و همراهی در راستای بهبود شرایط بازار در سطح استان است.

وی افزود: ساماندهی بازار میوه و تره بار مستلزم عملیاتی کردن تصمیمات کارگروه تنظیم بازار است.

دادستان عمومی و انقلاب استان یزد در ادامه با اشاره به غیبت مستمر عوامل شهرداری در جلسات کارگروه تنظیم بازار استان، گفت: با توجه به شرح وظایف و همچنین نقش شهرداری در بهبود بخشیدن وضعیت بازار میوه و تره بار استان حضور این افراد صاحب نظر این نهاد در جلسات ساماندهی ضروری است.

شمس تصریح کرد: خوشبختانه بعد از اعلام نیاز به نیروی کمکی عوامل بسیج اصناف، سپاه و نیروی انتظامی به خوبی آمادگی خود را برای مقابله با بی قانونی در حوزه بازار به ویژه میوه و تره بار استان یزد اعلام کردند.

وی در پایان نظارت بر نحوه قیمت گذاری و فروش انواع مواد غذایی را از دیگر ضرورت‌های اجرایی مدیریت بازار در استان یزد دانست و بیان کرد: با توجه به عدم تناسب قیمت‌ها در سطح استان، دستگاه قضائی آماده هر گونه همکاری در جهت نظارت بیشتر بر قیمت‌ها است.


منبع : خبرگزاری ايسنا