کد مطلب: 131881
 
تاریخ انتشار : شنبه ۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۲۲
همدان - فرمانده انتظامی استان همدان از قتل یک طلبه در همدان خبر داد و گفت: یک روحانی ۴۶ ساله در همدان به ضرب گلوله به قتل رسیده است.
 

به گزارش ایران خبر، دقایقی قبل یک طلبه در حوالی مدرسه آخوند همدان توسط فردی مورد سو قصد قرار گرفت که به گفته شاهدان عینی این طلبه به ضرب گلوله کشته شده است.

در همین خصوص فرمانده انتظامی استان همدان در گفتگو با مهر با بیان اینکه ساعتی پیش سرنشینان یک خودروی سواری ۲۰۶ در محله آخوند همدان با شلیک دو گلوله به سمت یک روحانی ۴۶ ساله، او را به قتل رساندند، گفت: هنگام عبور این طلبه، یکی از سرنشینان خودروی ۲۰۶ پیاده شده و با شلیک دو گلوله به سوی این طلبه باعث مرگ وی شده است.

سردار بخشعلی کامرانی صالح بابیان اینکه ضارب پس از به قتل رساندن این روحانی از محل حادثه متواری شده است، گفت: در حال حاضر ضارب شناسایی نشده و پلیس برای یافتن متهم و انگیزه او در حال تحقیق و بررسی است.

مسئول دفتر مدیریت حوزه‌های علمیه همدان نیز اظهار کرد: یک طلبه در جلوی درب مدرسه حوزه علمیه آیت الله ملاعلی معصومی همدانی واقع در خیابان شهدای شهر همدان به ضرب ۲ گلوله به شهادت رسید.

حجت الاسلام موسیوند ادامه داد: حدود ساعت ۱۲و نیم ظهر امروز روحانی ۴۶ ساله به نام مصطفی قاسمی در کوچه آیت الله آخوند توسط خودروی ۲۰۶ ترور شد.

حجت الاسلام موسیوند گفت: ضاربان توسط اسلحه با ضرب دو گلوله این روحانی را به شهادت رساندند و متواری شدند.

منبع : خبرگزاری مهر