تحویل 45هزار دستگاه خودرو معوقه دی و بهمن

خبرگزاری ايسنا , 4 اسفند 1397 ساعت 19:22

سایپا اعلام کرد که از مجموع خودروهای تحویلی معوقه دی‌ماه، تعداد ۱۵ هزار دستگاه و خودروهای معوقه بهمن‌ماه، ۳۰ هزار دستگاه را تحویل مشتریان داده است.


به گزارش ایران خبر، طرح فروش فوری محصولات سایپا از ۳۰ بهمن ماه آغاز شد و تا دیروز هم ادامه داشته است، اما امروز به یکباره سایت فروش آن غیرفعال شد که روابط عمومی این شرکت، دلیل آن را ایجاد مشکل سیستمی اعلام کرد.

در همین راستا، دقایقی پیش شرکت خودروسازی سایپا اعلام کرد که سایت خود را به روز رسانی کرده و فروش فوری اینترنتی ۲۰ درصدی امروز (شنبه) محصولات این خودروساز از ساعت ۱۶ امروز آغاز خواهد شد.

این شرکت همچنین اعلام کرده که همزمان با رسیدن به رکورد تولید روزانه بیش از ۲۰۰۰ دستگاه، تحویل خودروهای معوقه را با حجم دوبرابری نسبت به قبل دنبال می‌کند.

براساس آمارهای موجود، این گروه از مجموع خودروهای تحویلی معوقه دی‌ماه، تعداد ۱۵ هزار دستگاه و خودروهای معوقه بهمن‌ماه، ۳۰ هزار دستگاه را تحویل مشتریان داده است.

سایپا اعلام کرده که قصد دارد تولید محصولات خود را باهدف تسریع در پاسخ‌گویی به تعهدات قبلی به مشتریان، در هفته‌های آتی، افزایش داده و ۸۰ درصد این محصولات را به‌معوقات خود و ۲۰ درصد دیگر را به فروش فوری و اجرای سیاست تنظیم بازار اختصاص دهد.


کد مطلب: 128591

آدرس مطلب: http://www.irankhabar.ir/fa/doc/news/128591/تحویل-45هزار-دستگاه-خودرو-معوقه-دی-بهمن

ایران خبر
  http://www.irankhabar.ir