کد مطلب: 128097
 
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۲۵ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۳۱
قلم طراحی هوشمند موسوم به "Massless " یکی از برترین محصولات دنیای تکنولوژی است که به طور ویژه برای کاربران آیفون طراحی شده است.
 
به گزارش ایران خبر، این روزها تکنولوژی واقعیت مجازی بیش از هر زمان دیگری مورد توجه قرار گرفته است و بر همین اساس است که شرکت های مختلف در تلاشند تا اقدام به توسعه این نوع تکنولوژی ها در محصولات خود کنند.

Massless  که برای تکنولوژی واقعیت مجازی طراحی شده است، راهی برای دستیابی به دقتی سطح بالاتر و طراحی یکپارچه است که به طور اخص برای طراحان و مهندسان مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول یک قلم حرفه ای است که شامل سیستم های اندازه گیری دقیق، اندازه گیری فشار عمیق و ابزارهایی برای ثبت بازخوردهای لمسی است.

در حقیقت، شما می توانید قلم Massless را مانند هر قلم طراح دیگری به شکل عادی نیز استفاده کنید، اما زمانی که آن را از سطح خارج می کنید و در فضا کنترل می کنید، کمی عجیب و غریب می شود. کاربران می توانند از این قلم به عنوان یک ابزار برای دستکاری، ویرایش و ایجاد طرح های جدید استفاده کنند. این قلم دارای ردیاب هوشمند هدست واقعیت مجازی است.

جک کو مدیرعامل شرکت طراح این قلم می گوید: "من فکر می کنم مهم ترین چیز در مورد این محصول این است که در سه بعد کار می کند، اما شما مجبور به استفاده از تکنولوژی واقعیت مجازی نیستید."

این شرکت برای راه اندازی قلم هوشمند خود از پشتوانه ای 2 میلیون دلاری استفاده کرده است و قصد دارد به زودی تیم خود را توسعه دهد./ انتخاب

منبع : ایران آنلاین