فرمانده ناجا از اقدامات صورت گرفته در ایام دهه فجر تقدیر کرد

خبرگزاری مهر , 21 بهمن 1397 ساعت 23:24

فرمانده ناجا از اقدامات خوب و منسجم صورت گرفته در طول ایام دهه فجر در سطح کشور تقدیر و تشکر کرد.


به گزارش ایران خبر، سردار حسین اشتری در قرارگاه امام علی(ع) با تسلیت ایام شهادت حضرت زهرا(س) و تبریک فرا رسیدن جشن چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی با درود بر روح بلند حضرت امام(ره) و بزرگداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب، مدافعان حرم و مدافعان وطن و عنوان داشت: از اقدامات خوب و منسجم صورت گرفته در طول ایام دهه فجر در سطح کشور تقدیر و تشکر می کنم.
وی عنوان کرد: خداوند را شاکریم که با همت و روحیه جهادی و عشق به انقلاب و رهبری در بین تمامی پرسنل ناجا، کارها به خوبی صورت می گیرد.
این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: امسال مراسم ۲۲ بهمن از حساسیت ویژه ای برخوردار است و علت این است که چهلمین سالگرد انقلاب می باشد و دشمنان به دنبال این بودند که ما جشن چهلمین سال را نبینیم و صحبت های رئیس جمهوری دیوانه آمریکا و سایر تحرکات نیز مزید بر علت بود.
سردار اشتری با اشاره به این مطلب که حضرت آقا از ابتدای سال با روشنگری ها و هدایت های خود این آمادگی را در کل کشور ایجاد کردند، گفت: فراخوان ها و درگیری های مرزی و ... از جمله توطئه هایی بود که در خیلی از مواقع بحمدالله با هوشیاری و عنایت خداوند برطرف و خنثی شد.
فرمانده ناجا در ادامه اظهار کرد: آمادگی ما باید بیش از پیش باشد و مراقبت های خود را افزایش دهیم تا ان شاء الله مراسم ۲۲ بهمن با شکوه بیشتری نسبت به سال های گذشته برگزار شود.
این مقام انتظامی عنوان کرد: همزمان با برگزاری باشکوه راهپیمایی ۲۲ بهمن، بحث انضباط بخشی و روان سازی ترافیک برای تسهیل در رفت و آمد مردم در اولویت دوم باشد.
فرمانده ناجا در پایان گفت: انعکاس زحمات پرسنل در برپایی باشکوه راهپیمایی ۲۲ بهمن باید به صورت جامع و کامل انجام شود.


کد مطلب: 127865

آدرس مطلب: http://www.irankhabar.ir/fa/doc/news/127865/فرمانده-ناجا-اقدامات-صورت-گرفته-ایام-دهه-فجر-تقدیر

ایران خبر
  http://www.irankhabar.ir