کد مطلب: 121140
 
تاریخ انتشار : شنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۴
بازداشت ریاست سازمان نظام روانشناسی به دلیل اختلاف مالی و ملکی با شخص حقیقی بوده و هیچ ارتباطی به سازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور ندارد.
 
به گزارش ایران خبر، عضو شورای مرکزی سازمان نظام روانشناسی ضمن بیان این موضوع خاطر نشان کرد: شاکی رئیس سازمان نظام روانشناسی درخصوص اختلاف مالی و ملکی به دادگاه مراجعه کرده بوده و توانست حکم بازداشت برای وی بگیرد.
محمد حاتمی در ادامه یادآور شد: مطالب منتشر شده از سوی اشخاص در سایتها، خبرگزاری ها و فضای مجازی به خصوص مطالب مطرح شده توسط افراد مغرض درباره ارتباط این بازداشت با مسائل مرتبط با سازمان نظام روانشناسی کذب محض است و این سازمان اقدام حقوقی علیه انتشاردهندگان اخبار کذب به قصد تشویش اذهان عمومی را حق خود دانسته و در دستور کار قرار داده است.
این در حالی است که پیش از این سردار علیرضا لطفی - رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ - خبر دستگیری رئیس سازمان نظام روانشناسی را تایید کرده است.
همیچنین به نقل از نیروی انتظامی، لطفی گفت: در راستای اجرای دستور مقام قضایی شعبه یک اجرای احکام دادسرای کارکنان دولت، کارآگاهان پلیس آگاهی تهران بزرگ ساعت 17:00 روز چهارشنبه مورخه 18 مهر متهم عباسعلی. الف را در منطقه ولنجک تهران دستگیر و برابر روال قانونی در اختیار مقام قضایی مربوطه قرار دادند.
/ ایرنا 

 

منبع : ایران آنلاین