کد مطلب: 121046
 
تاریخ انتشار : پنجشنبه ۱۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۲۰
رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر با بیان اینکه تا صبح امروز تقاضای چندانی در بازار سکه وجود نداشت ولی از ساعتی قبل مجدد صف تقاضا درحال تشکیل است،گفت: سکه هم اکنون ۴۰۰ هزار تومان حباب دارد.
 
به گزارش ایران خبر، محمد کشتی آرای ،‌ با بیان اینکه حباب سکه نسبت به دیروز 50 هزار تومان کاهش یافته است، تصریح کرد: ولی کماکان سکه 400 هزار تومان حباب دارد که ریشه این حباب هم بخاطر تقاضای موجود در بازار است.رئیس کمیسیون تخصصی طلا و جواهر در پاسخ به چرایی افزایش قیمت طلا و سکه بعد از ریزش چشم گیر قیمت ها در روزهای اخیر گفت: علت اصلی نوسان در بازار طلا و سکه،‌تغییرات قیمتی در بازار ارز است. و زمانی که بانک مرکزی قیمت ارز را مدیریت کند به دنبال آن بازار طلا و سکه نیز آرامش می گیرد.
کشتی آرای در پاسخ به این سوال که تصور برخی از بازاری ها این بود که با تصویب CFT در مجلس، قیمت ها در بازار طلا و ارز ریزش چشم گیری خواهد داشت، و چرا این اتفاق رخ نداد؟ عنوان کرد: تصویب یا رد CFT هیچ تاثیری در بازار طلا و ارز ندارد و این اظهارات فقط جو روانی بود چراکه اگر این لایحه تصویب یا رد شود، وضعیت ما هیچ فرقی نخواهد کرد./تسنیم
منبع : ایران آنلاین