کد مطلب: 111538
 
تاریخ انتشار : دوشنبه ۳ ارديبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۵۳
یادگیری زبان آن هم انگلیسی یک امر حیاتی و مهم است. حالا و به کمک سایت‌ها و اپلیکیشن‌های مختلف این یادگیری به سختی گذشته نبوده و نیاز نیست حتماً یک زمان مشخص برای کلاس رفتن در نظر بگیرید و در کنار آن هم هزینه بالایی پرداخت کنید.
 

ایران خبر /اپلیکیشن‌های گوناگونی برای یادگیری زبان وجود دارد که تاکنون بهترین‌های آنها را همینجا به شما معرفی کرده‌ایم. اما اگر در این زمینه بازهم به‌دنبال منابع بیشتر و بهتر هستید می‌توانید از اپلیکیشن «تیکا» کمک بگیرید.

این برنامه با بهره‌گیری از جدیدترین متد‌های آموزشی روز دنیا و ارائه آن در محیطی پویا به کاربران کمک می‌کند تا زبان انگلیسی را راحت‌تر و بهتر یاد بگیرند. تکرار، تمرین و شیوه‌های آموزشی کاربردی یکی از فاکتور‌های اصلی در بحث آموزش هستند و این برنامه هم با اتکا به همین فاکتور‌ها و پیاده‌سازی آنها در اپلیکیشن سعی دارد بهترین راه حل را برای آموزش زبان در اختیار کاربرانش قرار دهد. این اپلیکیشن از بخش‌های مختلفی مانند Home، Fun، College، Profile، Support و... تشکیل شده است. هر کدام از این بخش‌ها خدمات متفاوتی به کاربران ارائه می‌دهند برای مثال در قسمت Home پیشنهاد روز اپلیکیشن شامل دو ویدئو تصادفی انگلیسی زبان همراه با زیرنویس انگلیسی و فارسی همزمان دیده می‌شود . این ویدئوها یا رایگان قابل دیدن هستند یا برای مشاهده آنها نیاز به خرج کردن سکه دارید. این ویدئوها شامل بخش‌هایی از یک فیلم یا موزیک ویدئو هستند. در طول کار با برنامه به شما نشان داده خواهد شد که سکه‌های مخصوص برای دیدن ویدئوها را چگونه به دست بیاورید. برای شروع می‌توانید این برنامه که مخصوص کاربران سیستم عامل اندروید است را از کافه بازار دریافت کنید.

منبع : ایران آنلاین