کد مطلب: 110897
 
تاریخ انتشار : سه شنبه ۲۸ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۵
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان درخصوص حادثه آتش‌سوزی در قهوه خانه‌ای در شهرستان چالوس گفت: براساس گزارش پلیس آگاهی دستورات قضایی از سوی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان چالوس صادر شد.
 

به گزارش ایران خبر،سید یونس حسینی عالمی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان درخصوص حادثه آتش سوزی در قهوه خانه‌ای در شهرستان چالوس گفت: براساس گزارش پلیس آگاهی دستورات قضایی از سوی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان چالوس صادر شد.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان درادامه افزود: با پیگیری‌های صورت گرفته از سوی دستگاه قضایی استان و پلیس آگاهی شهرستان چالوس فردی به نام "م –ح" دستگیر شد.

این مقام قضایی ادامه داد: پس از تحقیقات در این مورد و اقرار متهم، فرد به لحاظ اختلاف شخصی با پدرش به علت اینکه پدر نامبرده بیشتر اوقات جهت قماربازی در قهوه خانه مذکور حضور یافته و نسبت به خانواده و امرار معاش فرزندان خود بی توجه بود؛ پس از درگیری مختصر بین پدر و پسر، فرزند با تهیه مقداری بنزین از یکی از جایگاه‌های سوخت، به قهوه خانه مورد نظر مراجعه و آن جا  را به آتش می‌کشد.

 این مقام قضایی در ادامه اظهار کرد :  در این حادثه تعداد ۱۱ نفر دچار سانحه سوختگی و تعداد سه نفر هم دچار شکستگی از ناحیه پا و کمر شده‌اند که به لحاظ شدت جراحات مصدومین به بیمارستان زارع ساری منتقل شده‌اند.

وی افزود: متهم پس از تفهیم اتهام و صدور قرار تأمین کیفری روانه زندان شد. که تحقیقات در این زمینه ادامه دارد.

منبع : ایلنا