کد مطلب: 110665
 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۶ فروردين ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۱۲
رییس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا از بارش برف در اکثر محورهای اردبیل و دو محور فیروزکوه و چالوس خبر داد.
بارش برف در جاده های فیروزکوه و چالوس
 
به گزارش ایران خبر، سرهنگ نادر رحمانی ،درباره وضعیت جوی جاده‌های کشور اظهارکرد: گزارش‌های واصله حاکی از آن است که در حال حاضر در اکثر محورهای استان اردبیل و محدوده  گدوک در محورهای فیروزکوه  و محدوده ولی آباد در محور کرج-چالوس برف در حال باریدن است.
 
وی با اشاره به محورهای بارانی کشور اظهارکرد: اکثر محورهای مواصلاتی در استان های آذربایجان غربی، کهگیلویه و بویر احمد، همدان، مازندران، خراسان رضوی، غرب استان تهران و جنوب کرمان بارانی گزارش شده است. همچنین در محور فیروزکوه در شرق استان تهران، محور خاش در سیستان و بلوچستان، محور میامی در استان سمنان و محور قروه - همدان در استان کردستان وضعیتی مشابه گزارش شده است.
 
رییس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا اضافه کرد: محورهای  اردبیل-آستارا و گرمی در استان اردبیل، محور کیاسر-سمنان در استان مازندران  و محورهای درگز-قوچان و مشهد-کلات در خراسان رضوی نیز دارای مه گرفتگی همراه با کاهش دید گزارش شده اند.
 
رحمانی از وزش باد در  اکثر محورهای استان خراسان شمالی و شمال استان کرمان خبر داد و گفت: وزش باد  در این دو استان با سرعت عادی در جریان است اما در محورهای محورهای بندرعباس-میناب، حاجی آباد-سیرجان و قشم وزش باد شدید گزارش شده است.
 
وی درباره وضعیت ترافیکی جاده های کشور نیز گفت: در محور کرج-چالوس در مسیر شمال به جنوب محدوده های ولی آباد، هزارچم و دزدبن ترافیک نیمه سنگین گزارش شده است که بخشی از آن به دلیل بارش برف است.
 
رییس مرکز فرماندهی و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا افزود: در باند شمالی آزادراه تهران-کرج حدفاصل گرمدره تا شهرک جهان نما نیز ترافیک نیمه سنگین عصرگاهی حاکم است و در سایر  محورهای مواصلاتی کشور جو آرام و ترافیکی روان وجود دارد.