کد مطلب: 108501
 
تاریخ انتشار : يکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۵۶
طبق اعلام معاونت آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش دانش آموزان و اولیای آنان می‌توانند از طریق لینک "رسیدگی به شکایات" پورتال وزارت آموزش و پرورش شکایت خود را در مورد عدم رعایت حذف پیک نوروزی ثبت نمایید تا پیگیری لازم انجام شود.
 
به گزارش ایران خبر، داستان‌گویی و داستان‌نویسی" فقط یک فعالیت را انتخاب کنند. دانش‌آموزان در انتخاب نوع فعالیت آزاد هستند و نباید آنها را ملزم به انجام فعالیتی کرد.
از ارائه هر نوع تکلیف دیگری به هر شکل،  برای دانش‌آموزان اجتناب شود. در اجرای طرح "عید و داستان" ارائه هرگونه قالب و چارچوب محدود‌کننده برای دانش‌آموزان (موضوع، تعداد صفحات، تایپی یا دستی و ...) ممنوع است.
در صورت عدم رعایت موارد فوق، دانش‌آموزان و اولیای آنان می‌توانند از طریق لینک رسیدگی به شکایات پورتال وزارتخانه به آدرس www.medu.ir  یا پورتال معاونت آموزش ابتدایی به آدرس gea.medu.ir شکایت خود را ثبت کنند تا پیگیری لازم انجام شود.
معلمان  از 14 فروردین تا 25 فروردین نسبت به تکمیل فرم "طرح عید و داستان" در سامانه همگام اقدام کنند.ابتدا با ورود به سایت همگام ، نام و نام خانوادگی و کد ملی دانش‌آموز کلاس خود را وارد کرده و فعالیت انتخابی دانش‌آموز را در فعالیت سه‌گانه تیک زده و عنوان فعالیت را وارد کنند.
معلمانی که به هر علتی، امکان ثبت الکترونیکی در سایت همگام را ندارند، نمونه برگ مربوطه ذیل را بصورت دستی تکمیل نمایند و برای جمع‌بندی و ارسال به استان، در اختیار منطقه آموزش و پرورش مربوطه خود قرار دهند.
منبع : تسنیم