کد مطلب: 107519
 
تاریخ انتشار : جمعه ۱۱ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۳۵
سه اشتباه متوالی از بازیکنان پرسپولیس رقم زننده تک گل دربی 86 توسط وریا غفوری شد.
به گزارش ایران خبر، در فوتبال همیشه این کلیشه وجود دارد، که تا اشتباهی انجام نشود، گلی به ثمر نمی رسد ولی در دربی 86 سه اشتباه از سرخپوشان سبب به ثمر رسیدن تک گل بازی شد.
 
شاگردان برانکو ایوانکوویچ که در مقابل حریف آماده خود روز پر اشتباهی را پشت سر گذاشتند، در دقایق پایانی نیمه اول و در زمانی گل اول را دریافت کردند که بهترین زمان برای گلزنی و بدترین زمان برای گل خوردن به شمار می رود و مربیان تاکید زیادی به بازیکنان خود برای بازی هوشیارانه تر در این دقایق دارند، اما سه اشتباه پیاپی آنها را با شکست به رختکن فرستاد.


فرشاد احمدزاده در دقیقه 45 شروع کننده اشتباهات سریالی پرسپولیسی ها بود و توپی را که در میانه میدان دریافت کرده بود، با کنترل نامناسب از دست داد تا جپاروف توپ را با یک ارسال خوب به محوطه جریمه و مهاجم زهردار استقلالی ها برساند.
 
پس از اینکه تیام در محوطه جریمه و در نزدیکی های 6 قدم در دوئل با حسینی مدافع با تجربه پرسپولیس قرار گرفت، با اشتباه و عکس العمل دیرهنگام این بازیکن نسبت به مهاجم سنگالی، اجازه شوتزنی به این بازیکن را داد تا اشتباه سوم از راه برسد.
 
پس از شوت تیام و در شرایطی که توپ می رفت در اختیار بیرانوندی قرار بگیرد که شیرجه زده بود، شجاع خلیل زاده با تکل خود، توپ را پیش روی وریا غفوری قرار داد و مدافع راست استقلال نیز با شوتی با دقت دروازه بیرانوند را که به دلیل شیرجه قبلی در حالت متعادلی قرار نداشت، باز کرد تا تک گل بازی با سه اشتباه پیاپی سرخپوشان ثبت شود و جشن قهرمانی شاگردان برانکو خراب شود.
 
منبع : ورزش سه