کد مطلب: 102147
 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۹:۵۹
پرسپولیس سپیدرود را هم شکست داد تا همچنان فاصله 4 امتیازی اش را با پارس جنوبی جم حفظ کند.
برانکو: خوشحالم که سرمربی پرسپولیس هستم
 
به گزارش ایران خبر، برانکو بعد از این پیروزی ارزشمند در نشست خبری حاضر شد. آن هم در حالی که به وضوح راضی و خوشحال بود!
از هواداران مان ممنونم
خیلی خیلی از این برد راضی ام، اما قبل از هر چیز خوشحالم از اینکه سرمربی پرسپولیس هستم و در هر فضایی که می رویم هواداران مان ما را حمایت می کنند. هواداران در این بازی به خوبی ما را مورد حمایت خود قرار دادند و جا دارد در اینجا از آنها تشکر کنم و این برد را نیز به حامد عزیز که یکی از هواداران شمالی پرسپولیس است، تقدیم کنم. او در برای حمایت از پرسپولیس به تهران آمده بود و در راه بازگشت دچار صانعه شده و مشکل نخاعی پیدا کرده است.
برتری مقابل تیمی که برای برد به میدان می آید سخت است
ما انتظار این بازی سخت را در رشت داشتیم و قبل از بازی هم اعلام کردم که با یکی از تیم های خوب لیگ برتر بازی داریم، تیمی که موقعیتش در جدول اصلاً با شرایط فنی این تیم سازگاری ندارد. آنها تیم با کیفیتی هستند. در بازی با فولاد هم سپیدرود به هیچ وجه مستحق باخت نبود. به همین خاطر ما امروز از این برد بسیار خوشحالیم. برتری مقابل تیمی که برای برد به میدان می آید سخت است و ما بابت کسب سه امتیاز این بازی، خیلی خوشحال هستیم.
 نمی توانیم در همه بازی ها عالی ظاهر شویم
با این که امروز خوب نبودیم موافق نیستم. یک بازی خیلی سخت برای ما بود و شرایط خاصی داشت. طبیعی است که ما نمی توانیم در همه بازی ها عالی ظاهر شویم و بعضی وقت ها شرایط این اجازه را به شما نمی دهد
منبع : آی اسپورت