۱
 
کد مطلب: 101829
 
تاریخ انتشار : چهارشنبه ۸ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۴۲
نماینده مردم تهران به اظهارات اخیر رییس دولت‌های نهم و دهم واکنش نشان داد و گفت: آقای احمدی‌نژاد قیافه شما به دفاع از آزادی و دموکراسی نمی‌خورد. اگر می‌خواهید مورد توجه قرار بگیرید، به مجلس توهین نکنید.
 
به گزارش ایران خبر،مصطفی کواکبیان در دقایق پایانی نشست علنی مجلس شورای اسلامی با استناد بند ۱۱ ماده ۲۴ آیین‌نامه داخلی مجلس اعلام کرد: شأن مجلس باید توسط رئیس و نمایندگان مجلس حفظ شود و این در حالی است که امروز ندیدیم نماینده‌ای به آقایی که در نامه‌ای به رهبری انقلاب به زمین و زمان ناسزا گفته است و به نمایندگان توهین کرده پاسخ دهد.
وی افزود:‌ ممکن است بگویند این اظهارات ارزش پاسخگویی ندارد اما به هر حال انتشار گسترده این نامه در فضای مجازی صورت گرفته است.
نماینده اصلاح طلب مردم تهران در مجلس خاطرنشان کرد: تاکید ما اصلاح‌طلبان از همان ابتدا با این فرد روشن بود و تعجبمان از برخی بزرگان اصولگرا است که یک زمانی این فرد را تایید می‌کرده و می‌گفتند نظر امام زمان به او است، امروز سکوت کرده‌اند.
عضو هیات رئیسه فراکسیون امید اضافه کرد: این در حالی است که قوه قضائیه نیز می‌گوید بعدا متوجه می‌شوند که چرا با این فرد برخورد نشده است.
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با خطاب قرار دادن رئیس دولت نهم و دهم اعلام کرد: آقای احمدی‌نژاد قیافه شما به آزادی، دموکراسی و مبارزه با تخلفات انضباطی و مالی نمی‌خورد و اگر می‌خواهید خود را مطرح کنید،  راهش توهین به مجلس نیست.
منبع : ایلنا
 
 
امین
Iran, Islamic Republic of
۱۳۹۶-۰۹-۰۸ ۱۲:۵۹:۰۵
جناب کواکبیان قیافیه شما به دمکراسی در شان مجلس هست که با اون خانم با اون سبک ژست عکس گرفتین